F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SP u rukometu 2009.

Go down 
+11
kubika
kenny
Schumy_g
Slash
Maestro
Ayrton
Night Rider
Lucky
vulshok
King iCool
Molly
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimepon vel 02, 2009 7:34 am

kenny je napisao/la:
Suđenje je bilo jadno

Dominiković o sucima!

[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 7:49 am

Ma da je sudjenje bilo korektno ne bi Francuzi nama bili ni blizu. Na pocetku utakmice Francuzi nam nisu mogli nist, ali nam je glupi peder(son) dao 3 iskljucenja koja su jako upitna. Poslje toga se nismo mogli opustiti u obrani jer smo strahovali da nam nebi jos iskljucenj nabacio. Sto se tice napada nismo nist mogli jer su nas Francuzi tukli nemilosrdno a sudci nisu nista poduzeli, tako da kratko receno SUDCI SU UNISTILI FINALE SVJETSKOG PRVENSTVA I ZAKINULI DOMACINE.
[Vrh] Go down
Night Rider

Night Rider


Broj postova : 48
Join date : 06.01.2009
Age : 30
Lokacija : Slavonski Brod

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 7:53 am

Tko je veći Peder(sen): Naš, koji nas je poslao u Francusku ´98 ili francuski od prekjučer?

SP u rukometu 2009. - Page 3 398561 SP u rukometu 2009. - Page 3 398561 SP u rukometu 2009. - Page 3 398561

Ovo morate pročitati. Najjača je zadnja rečenica: "Naciji", "nogometnom puku", "sportskim zaljubljenicima" je svojstveno da im sjećanje dobacuje samo do pred zadnje oblijevanje Žujom, a kada se sa prvim znacima glavobolje iz Arene upute kućama, onako ojađenima porazom preostaje im tipična balkanska, luzerska priča - udri na suca, zaboravljajući pri tom one Peder(s)e(ne) koji su i nama "dali guze."
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimesri vel 04, 2009 2:50 pm

Nadam se da će napokon maknuti onog idiota Červara. Sušec mu uputi kritiku, a ovaj odmah skoči na njega da mu vrijeđa obitelj, njegov radi i šta ja znam šta ne, a Kljajić je dobro rekao, šteta što ovakva generacija rukometaša ima takvog izbornika, gdje bi im bio kraj da ih vodi pravi, a ne samoprozvani i medijski napravljeni stručnjak.

Sušec vs. Červar
[Vrh] Go down
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimesri vel 04, 2009 4:02 pm

Slash je napisao/la:
Nadam se da će napokon maknuti onog idiota Červara. Sušec mu uputi kritiku, a ovaj odmah skoči na njega da mu vrijeđa obitelj, njegov radi i šta ja znam šta ne, a Kljajić je dobro rekao, šteta što ovakva generacija rukometaša ima takvog izbornika, gdje bi im bio kraj da ih vodi pravi, a ne samoprozvani i medijski napravljeni stručnjak.

Sušec vs. Červar


Slash krivo govoris, on je jedan od nasih najboljih trenera iz kojeg sporta hoces. Vodi repku vise od 10 godina i pogldeaj samo dostignuca. Nije to samo uspjeh igraca jer igraci su se mjanjali a mi smo ostali u vrhu, tako da nebi ja bas rekao da on nije zasluzan za ova zlata i srebra koja smo osvojili reko bih cak da je zasluzniji od svih. Njega samo mediji lose prikazuju. Wink
[Vrh] Go down
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:14 am

Slažem se sa Schumy_g-em. Igrači su svakako najzaslužniji za uspjeh koji su postigli,ali veliku ulogu u svemu sigurno imaju i izbornik kao i svi ostali koji pomažu u vođenju reprezentacije. Od liječnika, do savjetnika...svi. Za mene je Červar sigurno do sada naš najbolji izbornik i nije mi drago Slash da govoriš za njega da je idiot. Čovjek samo ima brz jezik i voli u live prijenosima svašta govoriti Smile
Ne možemo znati što je bilo između njega i Sušeca,ali smatram da je Červar u svakom slučaju kompetentniji od njega za komentirati rukomet.
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:29 am

Ja ostajem pri svojem da je on HDZ-ovska lutka i točka Very Happy. Možete se vi složiti samnom ili ne, al' me ne možete uvjerit da je on zaslužan za sve ove uspjehe. Ovo za što je Červar pobrao zasluge zaslužan je Irfan Smajlagić kojeg je, nakon Atene (zadnja zlatna medalja) potjerao iz reprezentacije upravo zato jer su ljudi počeli shvaćati da je on taj koji vodi reprezentaciju, a ne mali šonjo. I zanimljivo je da, otkad nema Irfana Smajlagića u reprezentaciji, Hrvatska je izgubila sve ključne utakmice. Što će reći kad stvarno stisne i kad je potreban stručnjak da posloži taktiku i nadmudri protivnika, onda mi imamo Linu koji igra s Lacom na krilu, Horvatom od 1,55 cm na desnom vanjskom, bez razigravača. Za mnoge on je Bog i batina rukometa, zahvaljujući medijima, ali za mene je on nitko i ništa.
[Vrh] Go down
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimesub vel 07, 2009 1:05 pm

Slash je napisao/la:
Ja ostajem pri svojem da je on HDZ-ovska lutka i točka Very Happy. Možete se vi složiti samnom ili ne, al' me ne možete uvjerit da je on zaslužan za sve ove uspjehe. Ovo za što je Červar pobrao zasluge zaslužan je Irfan Smajlagić kojeg je, nakon Atene (zadnja zlatna medalja) potjerao iz reprezentacije upravo zato jer su ljudi počeli shvaćati da je on taj koji vodi reprezentaciju, a ne mali šonjo. I zanimljivo je da, otkad nema Irfana Smajlagića u reprezentaciji, Hrvatska je izgubila sve ključne utakmice. Što će reći kad stvarno stisne i kad je potreban stručnjak da posloži taktiku i nadmudri protivnika, onda mi imamo Linu koji igra s Lacom na krilu, Horvatom od 1,55 cm na desnom vanjskom, bez razigravača. Za mnoge on je Bog i batina rukometa, zahvaljujući medijima, ali za mene je on nitko i ništa.

Pa ti ocito nevidis da po njemu mediji uvjek pljuju, ako se sjetis afere s Đombom nisu rekli da je Lino imao pravo sto ga nestavlja u prvu momcad, nego su popljuvali Linu i rekli kakav je to on trener koji ce radije pozvati Horvata i Čupića nego proslavljeno desno krilo koje je u ozljedama vec zadnja 3 velika prvenstva i koje neigra dobro zadnje 2 sezone. Sad vise nitko negovori o tome kad je Čupić zatvorio svima usta, ja opet govorim da Lino zna sta radi i uvjek je znao. Pa na kraju krajeva tko je pronasao Duvnjaka tko ga je guro u prvu postavu non-stop, samo zato da bi postao ovakav kakav je sad.
Zato ako mislis pljuvat po Lini nemoj gledat politicku stranu nego gledaj to sportski, koga briga sto je on "HDZ-ovska lutka" ako on ima rezultate, osim naravno ako ti nisi kontra pa ga nevolis iz tog razloga. Wink
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimened vel 08, 2009 5:22 am

Ja sam naveo razloge iz kojih ga ne volim i oni nisu politički. Politika je stvar zbog koje je on tamo gdje je.
[Vrh] Go down
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimepon vel 09, 2009 11:17 am

Hoćeš reći da je Lino izbornik naše repke samo zato jer je HDZ-ovac? Ili sam krivo shvatila tvoj post Rolling Eyes
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 5:33 am

Mogla bi ova tema pod ključ SP je gotovo. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Sponsored content





SP u rukometu 2009. - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: SP u rukometu 2009.   SP u rukometu 2009. - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SP u rukometu 2009.
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» WRC 2009!
» Sezona 2009
» BMW Sauber F1 2009
» Le Mans 2009
» MotoGP 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Ostali sportovi-
Forum(o)Bir: