F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prijedlozi za poboljšanje foruma

Go down 
+16
kenny
Ćale od Lewisa
frances
ivana.zagreb
hamiltongirl
GirL
Ante sexy
kubika
Ayrton
Maestro
tomidix
Lucky
tex
LeoZGB
gringo
Slash
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimepon tra 06, 2009 9:33 am

e za to ja nisam glavni, ali mogli bi nešto napraviti u tom smislu, treba vidjeti kaj vele ostali Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimepon tra 06, 2009 9:38 am

Hvala na prijedlogu koji će biti uvažen.
[Vrh] Go down
mikathefinn




Broj postova : 9
Join date : 29.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimesub svi 02, 2009 10:03 am

a zašto nema naslovne stranice gdje bi vijesti mogle se pratit?možda malo da se povijest uredi,pošto mene zanima povijest McLarena više nego današnji iako su mi jako dragi i danas al nije to ono kada nema Ronna,ipak je on bio 90%snage McLarena
[Vrh] Go down
mikathefinn




Broj postova : 9
Join date : 29.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 4:48 pm

mikathefinn je napisao/la:
a zašto nema naslovne stranice gdje bi vijesti mogle se pratit?možda malo da se povijest uredi,pošto mene zanima povijest McLarena više nego današnji iako su mi jako dragi i danas al nije to ono kada nema Ronna,ipak je on bio 90%snage McLarena

jel može netko odgovoriti na moje pitanje... scratch
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimečet svi 28, 2009 4:30 am

što ti je jebate +35° je a ti pitanja postavljaš ovo je vrime za odmor i relaksaciju i malo što umočit ako se more
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimepet svi 29, 2009 5:56 am

Ante sexy je napisao/la:
što ti je jebate +35° je a ti pitanja postavljaš ovo je vrime za odmor i relaksaciju i malo što umočit ako se more


lol! cheers cheers Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 388210
[Vrh] Go down
mikathefinn




Broj postova : 9
Join date : 29.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimepet svi 29, 2009 6:00 am

Ante sexy je napisao/la:
što ti je jebate +35° je a ti pitanja postavljaš ovo je vrime za odmor i relaksaciju i malo što umočit ako se more

malo ozbiljnost nebi škodilo,ne znam čemu ova tema ovdje ako se ne odgovara nego samo sprda...osim toga nisam tebe pitao geek
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimepon lip 01, 2009 3:38 am

mikathefinn je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la:
što ti je jebate +35° je a ti pitanja postavljaš ovo je vrime za odmor i relaksaciju i malo što umočit ako se more

malo ozbiljnost nebi škodilo,ne znam čemu ova tema ovdje ako se ne odgovara nego samo sprda...osim toga nisam tebe pitao geek

Aj dobro evo popuštala vrućina sad moremo bit ozbiljni nemos vidit jer ovo nije portal nego forum a za povjest mclarena pa imas milion stvari na internetu necemo valjda pisat tu povjest osim nekih konkretnih pitanja ako te zanima
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimepon lip 01, 2009 6:23 am

mikathefinn je napisao/la:
a zašto nema naslovne stranice gdje bi vijesti mogle se pratit?možda malo da se povijest uredi,pošto mene zanima povijest McLarena više nego današnji iako su mi jako dragi i danas al nije to ono kada nema Ronna,ipak je on bio 90%snage McLarena

kako ti je ranije rečeno, ovo je za sad samo forum i tako će ostati još neko vrijeme. glavni i odgovorni ovog foruma je u velikoj gužvi, čovjek nezna kod bi sam sa sobom pa tako ne stigne da vidi kaj se dešava ovdje. tako je slučaj i samnom, faks žena deca ljubavnica... i ostali problemi me muče tako stignem samo bac pogled i dat tu i tamo koji komentar

a kaj se tiće povjesti, pa imaš pun kup stvari po internetu pa malo traži ako imaš vremena, pa ako nešto zanimljivog nađeš pa stvaiš ovdje slobodno sve. i ja se nadam da će preko ljeta biti više slobodnih vremena i volje, pa ću i ja nastaviti tamo di sam stal kaj se tiće tehnologije, a i imam par stvari vezane uz povijest koje su jako zanimljive Very Happy
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Lorenzo cro

Lorenzo cro


Broj postova : 32
Join date : 07.05.2009
Age : 28
Lokacija : Novska

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 6:09 am

Ja bih volio da se promijeni boja foruma, ovdje je sve crno, i sad ako želim izać sa foruma i otić na npr. Google, to mi nije baš bajno za oči. I volio bih da se ovaj forum u dogledno vrijeme cijeli prevede na Hrvatski, jer ovako mi je bez uvrede, bezveze, nešto piše na Hrvatskom, a nešto na Engleskom.

EDIT: I nije mi jasno zašto se na ovom forumu baš ništa ne događa u zadnje vrijme, baš sad gledam statistike, imamo 70 registriranih korisnika. Pa zar nitko ne želi da se ovaj forum imalo popravi i proširi?! Čudi me da i moderatori uopće ne posjećuju ovaj forum. Trenutno mi se čini da je mrtav, na njemu nikad ništa novoga.
[Vrh] Go down
mikathefinn




Broj postova : 9
Join date : 29.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 6:35 pm

ma ovo je propalo totalno,taman je počela nova sezona,i pobjeda Buttona,a u fan clubu nema nikog,pa nije valjda da nas tako malo ima?
[Vrh] Go down
Lorenzo cro

Lorenzo cro


Broj postova : 32
Join date : 07.05.2009
Age : 28
Lokacija : Novska

Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 7:48 am

Čuj, ja sam još uvijek ovdje. I ni meni nije jasno zašto tu nikad nikoga nema.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijedlozi za poboljšanje foruma
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pravila Foruma!
» Slike članova foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: F1 Fan Club Hrvatska :: Prijedlozi, pohvale i kritike-
Forum(o)Bir: