F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prijedlozi za poboljšanje foruma

Go down 
+16
kenny
Ćale od Lewisa
frances
ivana.zagreb
hamiltongirl
GirL
Ante sexy
kubika
Ayrton
Maestro
tomidix
Lucky
tex
LeoZGB
gringo
Slash
20 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimesri sij 07, 2009 12:36 pm

Budući da je nov forum, ovdje možete dati svoje prijedloge za poboljšanje i kritike onome što mislite da ne valja.

Evo ja ću prvi Very Happy .
Moj prijedlog je da se, ako je moguće, otvori podpodforum glazba u podforumu brbljanje, budući da je glazba jedan od ključeva modernog života (kako sam se poetično izrazio Very Happy ), mislim da bi to bilo u redu. naravno ako više ljudi bude za to, a ne da sam ja jedini tamo. U tom ''podpodforumu'' bi se otvarale teme o različitim bendovima, top liste pjesama/izvođača/albuma, recenzije i rasprave o koncertima i glazbenim događajima i slično.

EDIT: Mislim da bi to pogotovo bilo prikladno u ovom šugavom off-seasonu Cool .
[Vrh] Go down
gringo

gringo


Broj postova : 45
Join date : 07.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimesri sij 07, 2009 2:58 pm

Slash je napisao/la:
Budući da je nov forum, ovdje možete dati svoje prijedloge za poboljšanje i kritike onome što mislite da ne valja.

Evo ja ću prvi Very Happy .
Moj prijedlog je da se, ako je moguće, otvori podpodforum glazba u podforumu brbljanje, budući da je glazba jedan od ključeva modernog života (kako sam se poetično izrazio Very Happy ), mislim da bi to bilo u redu. naravno ako više ljudi bude za to, a ne da sam ja jedini tamo. U tom ''podpodforumu'' bi se otvarale teme o različitim bendovima, top liste pjesama/izvođača/albuma, recenzije i rasprave o koncertima i glazbenim događajima i slično.

EDIT: Mislim da bi to pogotovo bilo prikladno u ovom šugavom off-seasonu Cool .
Apsolutno ZA (glazbu)!!! Iako ništa ne sviram, glazba mi je sastavni dio svakog dana; s glazbom se budim, s glazbom liježem...
[Vrh] Go down
LeoZGB

LeoZGB


Broj postova : 9
Join date : 07.01.2009
Age : 39
Lokacija : Zagreb

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimesri sij 07, 2009 7:17 pm

Pitanje: jel moguce stavit jos koju temu za izgled foruma? Nesto onak manje mclaren, šalim se nešto onak obično.
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimečet sij 08, 2009 12:18 am

Slash je napisao/la:
Budući da je nov forum, ovdje možete dati svoje prijedloge za poboljšanje i kritike onome što mislite da ne valja.

Evo ja ću prvi Very Happy .
Moj prijedlog je da se, ako je moguće, otvori podpodforum glazba u podforumu brbljanje, budući da je glazba jedan od ključeva modernog života (kako sam se poetično izrazio Very Happy ), mislim da bi to bilo u redu. naravno ako više ljudi bude za to, a ne da sam ja jedini tamo. U tom ''podpodforumu'' bi se otvarale teme o različitim bendovima, top liste pjesama/izvođača/albuma, recenzije i rasprave o koncertima i glazbenim događajima i slično.

EDIT: Mislim da bi to pogotovo bilo prikladno u ovom šugavom off-seasonu Cool .

meni je svejedno, ja podržavam ovu temu, tako da Cool


i još nešto, jel moguće malo proširiti paletu smajlića, eto
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:43 am

LeoZGB je napisao/la:
Pitanje: jel moguce stavit jos koju temu za izgled foruma? Nesto onak manje mclaren, šalim se nešto onak obično.

Naravno da je moguće i svaka vaša sugestija je dobrodošla,a već se nešto radi po tom pitanju Wink


tex je napisao/la:

i još nešto, jel moguće malo proširiti paletu smajlića, eto

Preko vikenda kad ulovim više vremena ubacit ću još neke smajliće.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimesub sij 10, 2009 4:49 am

Otvorena su dva nova podpodforuma u podforumu ''Brbljanje'' Very Happy

Nadam se da ste zadovoljni jer to su ''Glazba'' i ''Foto Pit Stop'', a koliko vidim već su neki nešto postali Wink
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepet sij 16, 2009 5:51 am

U podforumu ''F1 Aktualnosti'' ubačen je novi podpodforum ''F1 Teams'',gdje su isključivo samo momčadi koje su trenutno natječu u dragom nam sportu.
Razlog tome je bolja preglednosti samog foruma,a ovako su sve na jednom mjestu,i zahvaljujem članu Schumy-q na izvrsnoj ideji. Wink
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
tomidix

tomidix


Broj postova : 13
Join date : 10.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepet sij 16, 2009 9:11 am

Meni je jasno da je ovo forum McLarenovaca ali se svejedno ne slazem s diskriminacijom koja je izvrsena nad svim ostalim timovima koji svoju temu imaju tamo negdje duboko a McM ima temu na vrhu glavnog foruma... Samo mislim da to nije u redu, koliko god forum bio pristran toj momcadi...
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepet sij 16, 2009 10:43 am

tomidix je napisao/la:
Meni je jasno da je ovo forum McLarenovaca ali se svejedno ne slazem s diskriminacijom koja je izvrsena nad svim ostalim timovima koji svoju temu imaju tamo negdje duboko a McM ima temu na vrhu glavnog foruma... Samo mislim da to nije u redu, koliko god forum bio pristran toj momcadi...

ja se u potpunosti ne slažem sa tobom, i uopće nema dikriminacije. evo je forum zasnovan na mclarenu i on je u glavnoj ulozi. ali za ostale sve momčadi imaš pod aktualnosti i tamo možeš naći sve šta se tiče ostatka. ako bi išli da svaki momčad imam svoj dio podforuma, onda to bi bilo jako nepregledno i glupo. ovako je napravljeno onak kak treba.

kaj se tiče same diskriminacije, ovdje toga nema i nadamo se da do toga neće ni doči. svi su dobro došli, da podijele svoje znanje formule 1 sa ostalima, da nađu ovdje sve novosti koje ih zanimaju i sve ostalo.
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
tomidix

tomidix


Broj postova : 13
Join date : 10.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepet sij 16, 2009 12:20 pm

Ja ne vidim po cemu je to Mclaren poseban da bi dobio svoj podforum.. I krivo si shvatio, nazalost... Smatram da bi Mclaren trebao biti smjesten tamo gdje su svi a ne da ostali dobiju podforum... Very Happy
No dobro, to je moje misljenje... Ne morate se vi slagat...
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepet sij 16, 2009 12:57 pm

tomidix je napisao/la:
Meni je jasno da je ovo forum McLarenovaca ali se svejedno ne slazem s diskriminacijom koja je izvrsena nad svim ostalim timovima koji svoju temu imaju tamo negdje duboko a McM ima temu na vrhu glavnog foruma... Samo mislim da to nije u redu, koliko god forum bio pristran toj momcadi...


Prvotana ideja nam je bila otvoriti forum o Vodafone McLaren Mercedesu,ali smo se nakon kratkog razmišljanja odlučili na forum o kompletnoj F1.
Postoje još neki razlozi zašto smo taj podforum ostavili zaseban i nadamo se da će te uskoro saznati pravi razlog toga.
Ne bih sad u detalje zašto je tako,ali ne radi se o nikakvoj diskriminaciji,niti nam je to namjera.
Forum je tek u počecima i naravno da će se tijekom vremena neke stvari mjenjati.Ukoliko se večina članova slaže možemo napraviti poseban podforum s ostalim momčadima,tj. maknuti ga iz podforuma ''Aktualnosti''.
Sve vaše kritike su dobrodošle i želja nam je da svi članovi budu zadovoljni ovim forumom. Very Happy
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepet sij 16, 2009 5:33 pm

Kao prvo velika hvala na pozivu na ovaj forum Kennyju, Luckyju i Ayrtonu!!!

Kao drugo: Meni je sasvim svejedno kako se forum zove, samo da je ekipa dobra i da nema prepucavanja i svađa. Što se tiče koleginog prijedloga u neku ruku se slažem s njim. Ja bi osobno više volio da postoji podforum kao što je Vodafone McLaren-Mercedes i da se zove Formula 1 Teams i da se u njemu nalaze teme timova. Ali ako se već i sam forum zove mclaren-fan-club-hr onda nema smisla išta govoriti jer je McLarenov forum i gotovo.

Isto moj jedan prijedlog: Zašto ne bi sada kada ste promjenili mišljenje i promjenili adresu foruma i stavite recimo sada obavijest da se mjenja adresa 28.01.2009. i da će biti http://f1-fan-club-hr.forumotion.net. Onda se ne bi nikakve ovakve stvari događale. Mislim, meni je svejedno iako mi oči čupa naziv foruma hahah. Šalim se malo. Ali mogli ste bar na trenutak razmisliti o ovome. Hvala.



Vaš Maestro koji će vam sve kune koje ste izgubili naći. Prijedlozi za poboljšanje foruma 7124
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimesub sij 17, 2009 6:26 am

Ja sam napravio forum, a Lucky je začetnik ideje i toga da bude jednim dijelom posvećen Vodafone Mclaren Mercedesu, ali da ipak bude forum za sve F1 fanove.

Ukoliko on želi neke promjene ja sam suglasan, ali što se mene tiče ja nemam ništa protiv da ovako ostane.
[Vrh] Go down
kubika

kubika


Broj postova : 26
Join date : 09.01.2009
Lokacija : Rijeka

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimesub sij 17, 2009 10:37 am

Ma forum je zakon Cool
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimened sij 18, 2009 10:05 am

Maestro je napisao/la:
Meni je sasvim svejedno kako se forum zove, samo da je ekipa dobra i da nema prepucavanja i svađa.

Ovo je definitivno najbitnije pustite glupe formalnosti tako je zbog toga onaj f1-hr otiša u k.... totalno radi gluposti uzivajte u normalnoj ekipi i neka vam ne bude za banati kretene
cheers cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimened sij 18, 2009 6:07 pm

tomidix je napisao/la:
Ja ne vidim po cemu je to Mclaren poseban da bi dobio svoj podforum.. I krivo si shvatio, nazalost... Smatram da bi Mclaren trebao biti smjesten tamo gdje su svi a ne da ostali dobiju podforum... Very Happy
No dobro, to je moje misljenje... Ne morate se vi slagat...
ovaj forum je očito povezan s McLarenom, ja taj podforum ne gledam, pravim se da ga nema i to je to Smile
zato su dobre druge teme..
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
tomidix

tomidix


Broj postova : 13
Join date : 10.01.2009

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimened sij 25, 2009 11:06 am

e ja imam jedno pitanje... Zakaj nitko nije ALFa pozval na ovaj forum? hihi...
Meni bas fali klinac... LOL LOL
naravno da ne...
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimened sij 25, 2009 11:50 am

Ma dobar je on samo bi mu tribalo objasnit da neprovocira jer nismo nadrkana dječica Very Happy
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepon sij 26, 2009 4:44 pm

Evo predlažem da se otvori podforum pitajte Antu al nista u vezi F1 nego u vezi izgleda i tih intimnosti Very Happy
[Vrh] Go down
hamiltongirl

hamiltongirl


Broj postova : 27
Join date : 25.01.2009
Age : 34
Lokacija : Velika Gorica

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepon sij 26, 2009 5:28 pm

podrzavam prijedlog (sad sam si kao u saboru!) Prijedlozi za poboljšanje foruma 36474
[Vrh] Go down
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimeuto sij 27, 2009 7:46 am

hamiltongirl je napisao/la:
(sad sam si kao u saboru!) Prijedlozi za poboljšanje foruma 36474

Prijedlozi za poboljšanje foruma 827478

Laughing
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimepon vel 02, 2009 1:08 pm

Kakvo je ovo narančasto, nasilno prema očima, reklamno čudo pri vrhu i ima li nade da će nestati s vremenom?
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimeuto vel 03, 2009 3:00 am

frances je napisao/la:
Kakvo je ovo narančasto, nasilno prema očima, reklamno čudo pri vrhu i ima li nade da će nestati s vremenom?

Ima nade kad se otkupi forum,a do tad ćemo svi to morati trpiti Embarassed
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimeuto vel 03, 2009 4:23 am

Forum je za 10!!! Sve mi je super, jedino imam kritiku na one lampice u onim kvadratićima koje označuju nove postove u temama. Nekako su ti crveni kružići pretamni i ne vidi se odmah na prvi pogled novi post. Dečki hvala na novom forumu! Prijedlozi za poboljšanje foruma 86758
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitimeuto vel 03, 2009 4:42 am

Ćale od Lewisa je napisao/la:
Forum je za 10!!! Sve mi je super, jedino imam kritiku na one lampice u onim kvadratićima koje označuju nove postove u temama. Nekako su ti crveni kružići pretamni i ne vidi se odmah na prvi pogled novi post. Dečki hvala na novom forumu! Prijedlozi za poboljšanje foruma 86758

sa time se i ja slažem, ali najbolje rješenje za to ti je da klikneš na nove postove gore u desnom uglu ispod one reklame koja blješti Very Happy i onda vidiš kaj ima novoga a kaj nema, barem ja tako radim i dobro funkconira.

i hvala na pohvalama za forum u ime glavnog organizatora lucky i ayrtona, bez kojih nebi bilo ovog foruma Very Happy Cool
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Sponsored content





Prijedlozi za poboljšanje foruma Empty
PostajNaslov: Re: Prijedlozi za poboljšanje foruma   Prijedlozi za poboljšanje foruma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijedlozi za poboljšanje foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pravila Foruma!
» Slike članova foruma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: F1 Fan Club Hrvatska :: Prijedlozi, pohvale i kritike-
Forum(o)Bir: