F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190 Empty
PostajNaslov: Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190   Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190 Icon_minitimesub tra 18, 2009 3:51 pm

Evo da vas cujem malo koji vam se auto od ovih svida sto se tice dizajna motora potrosnje itd sa kojim ste imali iskustva itd Very Happy

Kad bi moga birat osobno bi uzea Alfu Romeo 1,8 Turbo
kod bmw-a i mercedesa mi se ne sviđa sto su prerastrošni kad ih se stisne i motori su sa previše kubika u odnosu na konje nekako su tromi prema alfi a kockicu bi rade od 190 radi izgleda sto se toga tice izgleda jebački Very Happy
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190 Empty
PostajNaslov: Re: Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190   Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190 Icon_minitimened tra 19, 2009 6:21 am

da velim, meni se niti jedan od ovih autića ne dopada, kao ni izgledom tako i po specifikacijama koje oni nude za određenu cijenu.

da moram birat uzeo bi toyotu gtr2 ako se ne varam da se tako zove iz 89 godine ili honu civic typ-r isto 89

po meni su to najbolji auti za n e prevelike novce, kao i sa skladnim izgledom i dobrim specifikacijam
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
 
Bmw E30 , Alfa Romeo 75 , Mercedes 190
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mercedes - Benz
» Vodafone Mclaren Mercedes - blitz novosti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Svijet auta-
Forum(o)Bir: