F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 VN Kine

Go down 
+6
Night Rider
King iCool
tex
Ćale od Lewisa
Ante sexy
Nikola
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3

Pobjednik je...
Jenson Button
VN Kine - Page 3 Vote_lcap0%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rubens Barichello
VN Kine - Page 3 Vote_lcap11%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Kimi Raikkonen
VN Kine - Page 3 Vote_lcap0%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fernando Alonso
VN Kine - Page 3 Vote_lcap0%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sebastian Vettel
VN Kine - Page 3 Vote_lcap11%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Jarno Trulli
VN Kine - Page 3 Vote_lcap11%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Nico Rosberg
VN Kine - Page 3 Vote_lcap11%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Felipe Massa
VN Kine - Page 3 Vote_lcap11%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Lewis Hamilton
VN Kine - Page 3 Vote_lcap33%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 33% [ 3 ]
netko drugi
VN Kine - Page 3 Vote_lcap11%VN Kine - Page 3 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Ukupno glasova : 9
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine - Page 3 Icon_minitimepon tra 27, 2009 12:19 pm

Ja znam da je on odlican vozac ali iskreno mene njegova osobnost nervira. Ja se samo mogu klet u McLaren. Ode Hamilton i njega cu otpisat ali cu ga uvijek cijenit isto kao sto cijenim Alonsa kao najboljeg vozaca ali Hamiltona do njega. A Lewis je s ovakvim bolidom trenutno po plasmanu u trkama 4 vozac u poretku. Ovo van staze to je druga prica ali sa ovim bolidom 4 mjesto je 2 put osvojio...
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Kine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine - Page 3 Icon_minitimepon tra 27, 2009 2:06 pm

da se javim i ja, da budem svemu poklopac po starom mom dragom običaju Smile

mclaren iz 2007 bio najbolji bolid tad, i to ne zahvaljujući lewisu nego alonsu koji je taj bolid doveo do savršenstva. ja ne velim da lewis nije dobar vozač, on je jedan od najboljih vozača današnjice, ali samo njegova glupost koštala gubitna naslova. kimijev ferrari iz 2007 kojim je osvojio naslov, je isti kao i inaj mclarenov iz 2005 ako se ne varam koji je tad bio mclaren najbolji, ali razlika ferrarija 2007 i mclarena 2005 je taj što je ferrari bio pouzdan, i to mu je dovelo naslov

ali kod 2008 mclaren je zadržao bolid iz 2007, ali mu je falio alonso koji bi taj bolid doveo do savšenstva, i lewis može biti samo zahvalan što je ferrari bio još lošiji nego 2007 godine

i samo jednu stvar se ne smije zaboraviti. godine 2006 mclaren se posvetio razvoju novog bolida za 2007, te godine bio daleko najbolji, samo mladenačka glupost ga je koštala da ne osvoji naslov. tako je sad honda ili ti brown cijelu 2008 godinu proveo na radu novog bolida, i danas vidimo rezultat njihovog rada. isto tako kao i red bull koji je na pol sezone isto tako se posvetio razvoju novog bolida i danas je odmah posli browna najbolji bolid. zatim slijedi toyota, pa mclaren, williams, renault, ferrari i torro roso su tu negdje, pa onda tek bmw, koji je najlošiji bolid do sad, i na kraju tek india forse
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Kine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine - Page 3 Icon_minitimepon tra 27, 2009 2:44 pm

Nikola je napisao/la:
Ja znam da je on odlican vozac ali iskreno mene njegova osobnost nervira. Ja se samo mogu klet u McLaren. Ode Hamilton i njega cu otpisat ali cu ga uvijek cijenit isto kao sto cijenim Alonsa kao najboljeg vozaca ali Hamiltona do njega. A Lewis je s ovakvim bolidom trenutno po plasmanu u trkama 4 vozac u poretku. Ovo van staze to je druga prica ali sa ovim bolidom 4 mjesto je 2 put osvojio...

Iskreno i mene Lewisova osobnost nervira, ako je uopće ima.

Da, dok je Kimi gulio 2006. godinu sa lošim Mclarenom, Lewis se "zajebavao" u GP2 seriji i onda sjeo u gotov bolid. Zar baš nimalo nema zahvalnosti, jer neki su prošli "križni put", a njemu je sve bilo servirano u Mclarenu od prvog dana.

I da ne bude zabune, ja ne smatram lošim vozačem Lewisa, ali malo se previše diglo oko njega, a sad pomalo plaća cijenu za to. Kad promjeni karakter, onda će biti savršen vozač.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine - Page 3 Icon_minitimepon tra 27, 2009 5:56 pm

Usporedbe sa Sennom su pomalo smijesne ali sve ostalo je dio folklora.... Jel krivis Vettela sto su ga eto usporedili nedavno sa Sumacherom? Isto tako nemozes krivit Hamiltona za usporedbe sa Sennom. Pa sta i ako stalno spominje Sennu kao svoj uzor i osobu kojemu se divi. Koga bi trebao drugog imat za uzora ajd mi reci?
Sjeo u gotov bolid zasluzeno. Sve ostalo mogu prhvatit ali logiku da vozac mora ici prvo u los bolid je smjesna. Ako zna nek ide gdje pripada i pripada u jak bolid. Eto i dokazuje i ove szeone kako vozi sa slabijm bolidom...

Tex-a gle nemos rec da je Ferrari bio los 2008. Naravno imali su u boksu 2 put kolko vec smjesne reakcije sa Massom ali osim toga sve je u domeni razvoja bolida. I Ferrari je imao brzinu sto je i Kimi pokazao tako da nebi rekao da im je bolid bio inferiornij. To pokazuje i konkurentnost oba Ferrarijeva bolida koju im vozaci nisu uspjeli kapitalizirat.
[Vrh] Go down
Sponsored content





VN Kine - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VN Kine
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: