F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 VN Kine

Go down 
+6
Night Rider
King iCool
tex
Ćale od Lewisa
Ante sexy
Nikola
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Pobjednik je...
Jenson Button
VN Kine Vote_lcap0%VN Kine Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rubens Barichello
VN Kine Vote_lcap11%VN Kine Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Kimi Raikkonen
VN Kine Vote_lcap0%VN Kine Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fernando Alonso
VN Kine Vote_lcap0%VN Kine Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sebastian Vettel
VN Kine Vote_lcap11%VN Kine Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Jarno Trulli
VN Kine Vote_lcap11%VN Kine Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Nico Rosberg
VN Kine Vote_lcap11%VN Kine Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Felipe Massa
VN Kine Vote_lcap11%VN Kine Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Lewis Hamilton
VN Kine Vote_lcap33%VN Kine Vote_rcap
 33% [ 3 ]
netko drugi
VN Kine Vote_lcap11%VN Kine Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Ukupno glasova : 9
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: VN Kine   VN Kine Icon_minitimepon tra 06, 2009 6:18 am

ZA 2 tjedna Kina Shangai. Sva sreca sto su uskrsnji praznici pa skole nema tako da ce trka brzo doc.
Najvece zanimanje je sigurno dal ce se Ferrrari i mcLaren ista priblizit. JA mislim da ce biti pomak od nekih 0.2-3 sek maximalno.

Kina pase Hamiltonu i mislim da je opet realnost 6-8 mjesto max.


Zadnja promjena: Ayrton; pon tra 06, 2009 9:37 am; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Napravljena anketa)
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimepon tra 06, 2009 6:24 am

Neka neka eto van sad svima koji ste se radovali 2005 da sad vidimo vase te vozače kad se nema bolid di su Very Happy
[Vrh] Go down
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimepon tra 06, 2009 8:36 am

Ante sexy je napisao/la:
Neka neka eto van sad svima koji ste se radovali 2005 da sad vidimo vase te vozače kad se nema bolid di su Very Happy
mogu ti reć da sam ja zadovoljan kako stvari stoje s tim što se sve događa. Moj favorit ima samo 1 bod, al je veliki borac na stazi s bolidom kakav jest, bio bi 5 u poretku da nije napravio onu glupost al eto..šta je tu je. Kasnie će im se tih 5 bodova obit o glavu. Iako ima puno slabih bolida ipak se odmah vide bolji vozači od svojih momčadskih kolega, kao npr Heikki koji je ove godine brži u kvalama a u utrci ga nema nigdje, ko što je Alonso već dugo bolji od Nelsona u svemu u jednakim bolidima a ove se sezone vidim i Kimi snalazi bolje u lošijem bolidu od Masse kojeg mnogi uzdižu.
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimepon tra 06, 2009 9:43 am

šta se kine očekivati, pa čekam prvo vidim šta če biti sa onim difuzorima pa onda mogu nešto prognozirati

za sad mogu reči da red bull će biti dobar, i bmw bi mogao biti puno bolji nego u zadnje dvije utrke. makar nemaju tako dobar bolid kao recimo red bull ali oni sve to nadoknađuju taktikom. prošle utrke nick heinfeld je bio dobar, a u australiji je kubica bio odličan. i da se kubici nije zapalio motor, vrlo vjerojatno od bi bio na postlju. ali njega za sad prati malo nesreča

kaj se tiče mclarena i lewisa, pokazao je kolko je dobar vozač ali mora smiriti svoje duhove pa bi mogao iz tako lošeg bolida puno više izvuči nego izvlači, samo da se okani govorenja i da samo vozi, ono u čemu je najbolji:)

kimi, pa po običaju mogao bi biti dobar na toj stazi, isto kao i lewis, njima dvojici odgovara ova staza, i nebi me čudilo da iznenade sve ostale da završe na postolju

a ako budu oni difuzori dopušteni, onda vjerujem da braw, toyota i williams opet budu vladali u kini, kao do sad

i tradiocionalno sam dao glas vettelu, jer če se ove sezone dogoditi da jedamput barem i on pobijedi Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimepon tra 06, 2009 11:19 am

Znači sljedeća runda je Kina. U svakom slučaju utrka bude sigurno dobra barem su
sve utrke tamo do sad bile napete... Nadam se bržem Mclarenu i da Brawn dobi veću
konkurenciju tamo naprijed.

[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 4:10 am

Preduvjeti za odlicnu trku.

Prva trojka je najlaksa. Milsim da bi Brownovi trebali preuzet kontrolu brzo. Alonso ce pretec Vettela sigurno,a dalje zbilja neznam mogao bi past do 8 mjesta ili pobjedit. HAmilton je izgleda pun ko sipak i Hamilton ne proca da je razocaran sa kvalama znaci da je pozicija dostatna taktike. Nadam se da su stedljivi sa gumama i da ce im se isplatit. KERS-om bi trebao dobit par mjesta samo sto je startna ciljna ravnina kratka.... Evo ga po Haugu idemo 25 krugova u 1. stintu.... Laughing
[Vrh] Go down
Night Rider

Night Rider


Broj postova : 48
Join date : 06.01.2009
Age : 30
Lokacija : Slavonski Brod

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 6:00 am

Težina bolida za utrku:

1. Sebastian Vettel, Red Bull, 644kg
2. Fernando Alonso, Renault, 637
3. Mark Webber, Red Bull, 646.5
4. Rubens Barrichello, Brawn GP, 661
5. Jenson Button, Brawn GP, 659
6. Jarno Trulli, Toyota, 664.5
7. Nico Rosberg, Williams, 650.5
8. Kimi Raikkonen, Ferrari, 673.5
9. Lewis Hamilton, McLaren, 679
10. Sebastien Buemi, Toro Rosso, 673
11. Nick Heidfeld, BMW Sauber, 679
12. Heikki Kovalainen, McLaren, 697
13. Felipe Massa, Ferrari, 690
14. Kazuki Nakajima, Williams, 682.7
15. Sebastien Bourdais, Toro Rosso, 690
16. Nelson Piquet, Renault, 697.9
17. Robert Kubica, BMW Sauber, 659
18. Adrian Sutil, Force India, 648
19. Timo Glock, Toyota, 652
20. Giancarlo Fisichella, Force India, 679.5

U prvih 10 su najteži Lewis, Kimi i Buemi (679, 673.5, 673 kg). Daleko najteži na startu su Kovalainen i Piquet (697, 697.9).
[Vrh] Go down
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 8:21 am

zanimljiv odabir renaulta u slucaju Alonsa...pretpostavljam da su isli na lagan bolid jer ce probat pobjec na startu i rijesit se ovih mekanih guma koje bi mogle stvarat puno problema...ko i u Australiji...
mislim da je to ujedno i riskantno jer su u slucaju kise(od pocetka ili nakon samo njihovog ulaska u boks) ili loseg starta pljuga...
mislim da Brownovi nemaju toliko izrazenu prednost ko dosad,ali vidjet cemo...
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 10:03 am

Mislim da Brownovi s obzirom na to da ce ostat 3-4 kruga duze skidaju ove ispred sebe. 1-2 za njih.
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 10:17 am

a o čemu vi trabanjate, pa vettel če pobijediti makar je lakši Smile

ja mogu reči, da makar je vettel najlakši, on če tu prednost iskoristiti, startat če vjerojatno sa mekšim gumama i već ga u 10 krugu se može očekivati u boksu.
kad se tiče alonsa, od njega baš previše ne očekujem, ali nikad se na njega ne smije zaboraviti, ipak je on stari lisac i ako nanjuši kakvu rupu naravno da bude ju je iskoristio, ali ne vjerujem da če mogao šta napraviti pored webera iza njega i ostalih.
i ne zaborite na trulija koji je dosta težak, i koji bi mogao neprimjetno se progurati naprijed.

ali ja očekujem pobjedu vettela i sutra postoje velike šanse da se to dogodi Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 10:51 am

Ali u 5 krugova vise od Vettela Brownowi mogu cudo napravit. Nemojte zaboravit jos uvjek su oni najbrzi makar im prednost nije izrazena ko prije.
[Vrh] Go down
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 12:39 pm

nudim doticnom gospodinu koji ne trabunja okladu da Vettel nece pobjedit...
i ne treba biti posebno pametan da se ustvrdi da prva trojica idu potrosit mekse gume...to moze biti i veliki rizik u slucaju da ne budu nakon starta na vodecim pozicijama...
iako smatram da nemaju toliku prednost jos uvijek su Brownovi po meni prvi favoriti u trci...kad se korigiraju vremena prema kolicini goriva jos uvijek su Brownovi prvi...
naravno,sve pada u vodu u slucaju kise i SC-a
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 2:02 pm

Primjerice Vettel u 10 krugova napravi na Brownove razliku od 10 ske. i to pod uvjetom da ga LAonso ne pretekne sto je isto lako moguce Brownovi u 5 krugova sigurno mogu skinut po 2 sek nasprav Vettela u guzvi. I to sam bio optimistican....
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimesub tra 18, 2009 3:22 pm

Alonso sa kersom na startu Very Happy Barrichello baš i nije starta nešto dobro na prve 2 utrke sad se nadan da ce zadrzat svoju poziciju al Truli bi tu moga bit opasan
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 3:33 am

Bravo za Vettela. Još jedna briljantna utrka po kiši i potvrdio je da je definitivno najbolji vozač trenutno na gridu u kišnim uvjetima. Katastrofa još jedna za Ferrari, McLaren napredak, Hamilton izgorio u želji da nešto više napravi, Nakajima i Piquet zabavni, sve u svemu još jedna zanimljiva i sadržajna utrka!
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 4:30 am

Nešto me danas podsjećalo na silverston nekad davno nešto je slično bilo samo drugi vozač Very Happy

Šalu na stranu Vettel je odveza super Alonso razočaranje Barrichello također Button solidno ništa posebno nije se moga baš sa redbullom nosit po kiši Very Happy
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 4:32 am

Ne tamo je samo Baricello ostao u istom krugu sa Ham..... Very Happy
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 4:39 am

Ma znaš ti da ja mislim na one piruete i ostale umjetničke poteze Very Happy
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 6:08 am

kao što rekoh, vettel dobiva Smile odlična utrka i vettel je samo pozao koliko je dobar po kiši. pomalo me podsječa na jednog vozača koji je pomeo konkurenciju kad je bila kiša Smile svi su se vrtuli i bili oko staze, ali on je vozio kao po tračnicama po kiši, tako je i danas vettel vozio bez greške Smile ali onaj izlet mu možemo zaboraviti.

i šta god rekli da da ovi difuzori daju prednost, a to se moralo osjetiti danas, ali niko nije mogao red bullu i vettelu ništa napraviti, i buttona su prošli koji je bio puno lakši od njih Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 6:10 am

prvo da cestitam Vettelu...odlicna utrka ko po spagi...slicno i za Webbera,covjeka koji je do prije same sezone bio "potrgan" i nije mogo testirat,a sad po teskim uvjetima odveze utrku i dode na drugo mjesto...
unatoc tome sto su bili brzi,mislim da su im se i bolidi kudikamo ponasali bolje na kisi od ostalih...
strategija s malo goriva im se isplatila,prvi puta im se SC maknuo na vrijeme,a drugi puta doso ko narucen...
Renaultovu utrku unistio je start i voznja pod prvim SC-om...umjesto da iskoristi odlicnu startnu poziciju,Fernando taman prije odlaska SC-a odlazi u boks i u poziciji je goroj nego da je startao iz boksa...
mislim da su i on i Hamilton bili na limitu i zato su im se dogodile pogreske...nemojte ih odmah pljuvati jer su se obojica dokazala u takvim uvjetima...zao mi je Masse jer je imao dobru utrku do kvara...
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 6:13 am

za lewisa mogu reči da je riskiral previše i još više izgubio. zna se da je dobar po kiše, ali danas je bez veze moral 5 puta vračat poziciju. ali mclaren je bio dobar
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 6:29 am

A taj start pod SC-om je čisto sranje to me već dugo jebe u mozak što se SC koristi stalno i kad triba i kad ne triba više mi ga je pun k.... Very Happy
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimened tra 19, 2009 7:34 am

Znam. Otkad su u F1 svi postali p**** da ne mogu malo muda skupit.
[Vrh] Go down
Dani

Dani


Broj postova : 1
Join date : 08.01.2009

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimepon tra 20, 2009 3:07 pm

Pa da se i ja javim. Dobra utrka. Drago mi je zbog Vettela. Hamilton; ha tko ne riskira ni ne profitira. U jednom djelu utrke bio meu najbržima. Evidentan je napredak McLarena, RBR-a ali i Renaulta. Ferrari loš, nikako da poslože bolid. Sve u svemu, jedva čekam Bahrain.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitimeuto tra 21, 2009 10:02 am

Baš me zanima zašto nakon ove kišne utrke Lewis nije bio rain man, novi Senna, gdje su sad te njegove seanse sa legendom, gdje je nestalo. Ayrton je bio velik po kiši i sa Tolemanom i sa Lotusom i sa Mclarenom. Svaka čast Lewisu, nemojte zamjeriti, ali tek sad vidite koliko je bio odvratan onaj FIA-in službeni F1 video na kraju sezone 2008. Uvod slike Ayrtona i Lewisa, pih. Nemam ništa protiv Lewisa, ali nije on ni blizu onog sa čime ga se usporedilo. Pobjede po kiši je ostvario iz prvog startnog reda, a par utrka kad nije startao prvi po kiši nije bio ni blizu pobjedi.

Čestitke Vettelu na pobjedi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





VN Kine Empty
PostajNaslov: Re: VN Kine   VN Kine Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VN Kine
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: