F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 VN Malezije

Go down 
+9
bmw_sauber_f1
Ante sexy
Lucky
tex
Slash
-Briatore-
frances
Ayrton
Nikola
13 posters
Go to page : Previous  1, 2

Hoće li momčad BrawnGP opet pobjediti
Da
VN Malezije - Page 2 Vote_lcap50%VN Malezije - Page 2 Vote_rcap
 50% [ 7 ]
Ne
VN Malezije - Page 2 Vote_lcap43%VN Malezije - Page 2 Vote_rcap
 43% [ 6 ]
Ne znam
VN Malezije - Page 2 Vote_lcap7%VN Malezije - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Ukupno glasova : 14
 

Autor/icaPoruka
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:32 am

Rezultati 2.treninga. Kimi najbrži.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:46 am

Gledaj daleko od toga ali nije bitan sam bolid kolko vozacke kvalitete protiv kojih se trka. Naprijed su jaki bolidi ali slabiji vozaci dok mislim da Ferrarijevu prednost u bolidu moze skinut zbog bolje voznje po kisi od Kimija i Masse. Vettel i Alonso i Hamilton su opasnost s tim da racunam ako bude kisa na pobjedu Vettela zbog boljeg bolida. No moguce je da Hamilton bude podesio bolid na kisu skroz i tu ce imati prednost pred onima vodecima koji ne smiju tako stelat nego i malo ostavit mogucnosti za cistiju trku bez kise. ovo narvno je sve ako kisa padne,a sanse su vrlo vjerojatne jel kisa ce padat od 2 sata pa nadalje s jacom tendenscijom.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 3:44 am

Da ovdje i realno stojimo znaci 12,13,14 tu smo negdje. Da napomenem Button ima zasad rekord staze samo neznam jeli se Montoyinovrijeme mjerilo u trci ili i kvalama.

Toyote 2. 3. Hamilton neka krene oprezno i iamt ce vremena da bod useceri. Samo oprezno.
[Vrh] Go down
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 4:17 am

Ferrari i McL moraju nešto pothitno poduzeti jer ako vozači BR Mercedesa pobijede 3, 4 utrke zaredom ko će ih bodovno u poretku ulovit kako konstruktorski tako i vozački
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 7:57 am

Button Brawn BGP 001-Mercedes – 660,0
Jarno Trulli Toyota TF109 – 656,5
Timo Glock Toyota TF109 – 656,5
Rosberg Williams FW31-Toyota – 656,0
Webber Red Bull RB5-Renault – 656,0
Kubica BMW Sauber F1.09 – 663,0
Räikkönen Ferrari F60 – 662,5
Alonso Renault R29 – 680,5
Barrichello Brawn BGP 001-Mercedes – 664,5
Heidfeld BMW Sauber F1.09 – 692,0
Nakajima Williams FW31-Toyota – 683,4
Hamilton McLaren MP4-24-Mercedes – 668,0
Vettel Red Bull RB5-Renault – 647,0
Kovalainen McLaren MP4-24-Mercedes 1- 688,9
Bourdais Toro Rosso STR4-Ferrari – 670,5
Massa Ferrari F60 1- 689,5
Piquet Renault R29 – 681,9
Fisichella Force India VJM02-Mercedes – 680,5
Sutil Force India VJM02-Mercedes – 655,5
Buemi Toro Rosso STR4-Ferrari – 686,5


Nadam se da su ovo sluzbeni podatci. Ocekujem da ce se Hamilton ako prezivi 1. zavoj lako rijesit Nakajime. Samo se bojim Vettela koji je poznat kao lik koji ne razmislja pri startu.
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 8:21 am

Nikola je napisao/la:

Nadam se da su ovo sluzbeni podatci. Ocekujem da ce se Hamilton ako prezivi 1. zavoj lako rijesit Nakajime. Samo se bojim Vettela koji je poznat kao lik koji ne razmislja pri startu.
Da taj voli razbit bolid kao što smo u Australiji vidjeli.... lol!
Mislim da bi Alonso mogao biti jedan važan faktor za nas jer je on najteži,a vozi s kersom tako da će ga biti teško prestignut i svi bi iza njega mogli izgubit puno vremena.
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 9:06 am

King iCool je napisao/la:
Nikola je napisao/la:

Nadam se da su ovo sluzbeni podatci. Ocekujem da ce se Hamilton ako prezivi 1. zavoj lako rijesit Nakajime. Samo se bojim Vettela koji je poznat kao lik koji ne razmislja pri startu.
Da taj voli razbit bolid kao što smo u Australiji vidjeli.... lol!
Mislim da bi Alonso mogao biti jedan važan faktor za nas jer je on najteži,a vozi s kersom tako da će ga biti teško prestignut i svi bi iza njega mogli izgubit puno vremena.
Ne to vec prosle szeone imao je u prve 3-4 trke mozda 6 krugova svega.....

poz. vozač momčad težina (kg)
1. Button Brawn-Mercedes 660
2. Trulli Toyota 656.5
3. Vettel Red Bull-Renault 647
4. Barrichello Brawn-Mercedes 664.5
5. Glock Toyota 656.5
6. Rosberg Williams-Toyota 656
7. Webber Red Bull-Renault 656
8. Kubica BMW-Sauber 663
9. Raikkonen Ferrari 662.5
10. Alonso Renault 680.5
11. Heidfeld BMW-Sauber 692
12. Nakajima Williams-Toyota 683.4
13. Hamilton McLaren-Mercedes 688
14. Kovalainen McLaren-Mercedes 688.9
15. Bourdais Toro Rosso-Ferrari 670.5
16. Massa Ferrari 689.5
17. Piquet Renault 681.9
18. Fisichella Force India-Mercedes 680.5
19. Sutil Force India-Mercedes 655.5
20. Buemi Toro Rosso-Ferrari 686.5

Evo ovo su sluzbeni podatci.

McLareni Massa pa Haidfeld su najtezi. Vettel je vidi se lak ko perce i zato ne cudi rzultat na kvalama. Realno bi bio iza Toyoti. Bitno je da ostanemo u igri nakon 1. kruga,a ova strategija bi se mogla odlicnom pokazat ako padne kisa jel je veca prednost imat tezi bolid po kisi.
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 9:43 am

Nikola je napisao/la:
a ova strategija bi se mogla odlicnom pokazat ako padne kisa jel je veca prednost imat tezi bolid po kisi.

Po kojoj to logici? Težak bolid je vrlo otežavajuća okolnost ako su još uz to i teški uvjeti na stazi (kiša) jerbo je teže držati kontrolu na kočenju i sve kad je mokra staza, nego kad je suho. Surprised
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 9:56 am

Po meni nije. Manje dolazi u razlikama prilikom ubrzanja itd. Barem po mojoj logici. Mislim da je omjer između tezine bolida i teskoce u vozenju postaje manji posto postaje i manje znacajno dali je bolid 20 kila tezi ili ne.... Tako ja mislim.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:14 am

BrawnGP izgleda čudesno, najveći su favoriti za pobjedu, no nije ni Toyota za baciti.

Ferrari i Mclaren, nemam riječi, s time da je Mclaren napredovao, ali Ferrari truba skroz, no Kimi se bori koliko može.
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:39 am

Ja moram priznat da me iznenadila Toyota. Mislil sam da su barem 10kg lakši od Buttona,a ipak je samo 3,5kg razlika...znači 1 krug,mogla bi to biti dobra borba ako Trulli na startu prestigne Buttona,a ako kiša padne onda je sve moguće pa čak i da Hami pobijedi. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:50 am

Cini mi se da kise nece past jel je prosle sezone bilo i negdje da su sanse 80% i nije pala.... Ako nista barem ce izgleda apst preko noci i malo oprat stazu.... Very Happy
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 1:53 am

Da,kiše za sad nema iako je padala u međuvremenu.Koliko sam pročitao boje se da bi pred sam kraj utrke opet mogla padati što će dodatno otežati vidljivost vozačima.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 4:41 am

j.... ti krv koji su to nesposobni birokrati u FIA-i. PA ti nemaju7 pojma o F1 i nicemu. Ako ce se nastavit nek se nastavi ako ne nece jesu glupi. Nemaju pojma bolje bi organizirala Simona Gotovac ovo natjecanje.

I ko je donio glupo pravilo o 2 sata tog treba ubit covjeka.
Onom Whitingu bi uso u kucu i udarao ga to je cudo. GAmad jedna kako me zivcira.


Vettel osvojio bodove a obrukao se... Steta sto su prekinuli trku jel je Ham mogao naprijed jos par mjesta ici sigurno...
Jel ima netko mozda gdje podatke o krugovima vozaca pojedino kroz cijelu trku. Ili program onaj statisticki za F1.

Sta nije nikome cudno kako to da krug prije kraja Haidfeld je zaostajao 20-ak sek. za Buttonom,a Glock malo vise, a nakon SC-a preko 1 krug? Nemoguce da ga je ispada pretekao SC.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 6:25 am

Čudna i jako zanimljiva utrka u Maleziji, na kraju isti pobjednik.

Ferrari katastrofa još jednom.
[Vrh] Go down
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 6:36 am

Ayrton je napisao/la:
Čudna i jako zanimljiva utrka u Maleziji, na kraju isti pobjednik.

Ferrari katastrofa još jednom.
i meni je bila jedna od najčudnijih utrka koju sam gledao. Šteta što su se u Ferrariu kockali s kimiem kojem se to obilo o glavu s onim gumama.
Vjerujem da bi ostvario dobro mjesto da su ga prvi put pustili na slik a kasnije opet pozvali po wet, al jbg.
Stvarno su loši strategi u Ferrariu zadnje dvije godine i rade mnogo kikseva koji ih koštaju bodova u ovako teškoj situaciji top momčadi.
Ja samo čekam taj dan i tu utrku kad će ih krenut(McL, Fer, BMW)
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 1:02 pm

a šta reči o utrci nego da je bilo jako zanimljiva. bilo je dvoboja, bilo je pretjecanja, i bilo je kiše, na našu žalost bio je potop

e jedna največa glupost mi je koja prati ove dvije utrke to kaj se ne vozi u 2 sata po lokalnom vremenu nego na večer. neznam tko je izmislio tu glupost. utrke su tradicionalno u 2 sata po lokalnom vremenu, i svi koji vole gledati f1 dit če se rano i gledati ju i poslije neka tevelizija osigura da bude reprize, bilo u 2 bilo nekad kasnije ili na večer po našem vremenu, to bi bilo najbolje.

ali tko zna, sljedeča je utrka za dva tjedna i u ta dva tjedna če se svašta dogoditi, kao prvo da se riješe problemi sa difuzorom, kao drugo da se ferrari i mclaren malo poprave jer mi ovako izgledaju prejadno. pogotove one odluke koje radi iz ferrarija, pa te odluke ne radi ni početni, a kamoli neko tko je tako dugo u formuli
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
MP4don

MP4don


Broj postova : 27
Join date : 08.01.2009

VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitimepon tra 06, 2009 7:31 am

Koji kmetovi ovi u Ferrariju... jao... nadam se da će se cirkus crvenih protezati i kroz cijelu sezonu...

Čestitke Buttonu!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





VN Malezije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VN Malezije
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: