F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 VN Malezije

Go down 
+9
bmw_sauber_f1
Ante sexy
Lucky
tex
Slash
-Briatore-
frances
Ayrton
Nikola
13 posters
Go to page : 1, 2  Next

Hoće li momčad BrawnGP opet pobjediti
Da
VN Malezije Vote_lcap50%VN Malezije Vote_rcap
 50% [ 7 ]
Ne
VN Malezije Vote_lcap43%VN Malezije Vote_rcap
 43% [ 6 ]
Ne znam
VN Malezije Vote_lcap7%VN Malezije Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Ukupno glasova : 14
 

Autor/icaPoruka
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 9:49 am

Evo nakon uzbudljive 1. trke sljedi Sepang. Glavno pitanje je hoce li se razlike povecat zbog toga sto je Sepang prava trkaca staza,a Melbourne ipak polu gradska. Po meni ako ne bude kise ce Brown odmigoljiti daleko jos vise nego u Melbourneu.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 10:11 am

Sličnog sam mišljenja, ne znam da li će baš odmagliti, ali na ovoj stazi mogu biti samo još brži.

Momčadi koje koriste KERS imati će nešto malo više koristi od njega na ovoj stazi, ali neće to donijeti neku prevagu.
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 10:29 am

Nemam pojma ništa. Sve je još zbunjujuće. Možda je prošli vikend za BrawnGP bio "početnička" sreća. Nemam prognozu nikakvu. Još.
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:29 am

Osobno se nadam, da će im moći parirati Red Bull, BMW i Ferrari...
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:32 am

Ja isto brijem da će ih ovi opet pwnati sve. Nažalost.
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:36 am

ja tvrdim da bude red bull bil bolji, pogotovo vettel koji bi mogao pobijediti

a kao drugo, button i barichelo moraju štediti motor jer je to druga utrka a u straliji ako se ne varam napravili su najviše krugova i svi su bili na granici limita motora. pa tako budu trebali ako hoču da motor izdrži do kraja da malo olakšaju na kvalifikacijama i trenizima. makar imaju mclarenov motor, nekako sam skeptičan u njegovu pouzdanost.

ali tko zna možda sam se prevario
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 1:33 pm

Kisa ce izgleda 100% padat ovaj vikend.
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 2:19 pm

Ja sam glasao da neće pobjediti.
Razlog je kao što kaže Nikola kiša i tu vidim trojicu kao glavne kandidate za pobjedu.
Vettela,Alonsa i Hamiltona.Prognoze su takve da su iz dana u dan sve veće mogućnosti za kišu.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 2:34 pm

Dobro ovisi kolko ce ostat prednosti Brown bolida pred ostatkom u kisnim uvjetima. Ako primjerice bude bolid donosio razliku od 0.5 sek naspram McLarena i Renaulta vjerujem da ce Alonso i Hamilton to skinut. Vettel ce po meni pobjedit. Ali isto tako MClaren i Renault ce ako bude imalo kise na vidiku sigurno ici na kisni set-up tako da ce tu biti u prednosti naravno osim ako padanje kise ne bude 100%. Ali opet ekipe sa vrha moraju imati set-up prilagodljivi od onih u zacelju i mislim da bi HAmilton i Alonso sa full wet set-upom mogli cuda radit. NAravno sjetite se da je Baricelo isto cuda radio u Silverstoneu prosle sezone.
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimesri tra 01, 2009 3:14 pm

ako bude kiše uz onakav bolid i Ross Browna moga bi Barrichello pobjedit nekako mi je bolji utim uvjetima od Buttona a mislim da su Alonso , Hamilton previše oštećeni bolidom dok mi Massa i Ferrari nedjeluju bolje od Brown Barrichello kombinacije a tu možda jos Vettel al sumnjam
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 2:24 am

Današnje slike iz Malezije.
Kiša kako se može vidjeti pada,i još jedna vijest je da Alonso muku muči s infekcijom uha.

Inače Hamilton je pod istragom FIA da je lagao u svojoj izjavi u vezi prelaska Trullija u Australiji.Na ovom videu se vidi tko ustvari laže.Lijepo se vidi da je Trulli izašao van staze.


Zadnja promjena: Lucky; čet tra 02, 2009 3:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
bmw_sauber_f1

bmw_sauber_f1


Broj postova : 92
Join date : 06.01.2009
Age : 35
Lokacija : Vinkovci

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 3:26 am

Izgleda da je diskvalificiran Hamilton s utrke, a Trulli vracen na trece mjesto.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/74146

A Heidfeld izgleda nece koristiti KERS u Maleziji:


http://www.nickheidfeld.org/
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 4:12 am

Je kaznili su ga evo san sad i na vjestima gleda
a dobro valjda će diskvalificirat ove momčadi sa ovim difuzorima pa će force india pobjedit Very Happy
[Vrh] Go down
MP4don

MP4don


Broj postova : 27
Join date : 08.01.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 5:05 am

NORMALNO DA SE DRUGE KAŽNJAVA KAD SE FERRARIJU ODMAKNE BODOVNO!!!

SRAMOTA!!!
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 5:10 am

Ma kakav Ferrari sinko zašto se je onda kaznilo Trullia
Brown je daleko daleko od svih nema ovo veze sa Ferrariem niti će Ferrari osvojit naslov da bi se tribalo spriječavat Mclarena jer su daleko i Ferrari i Mclaren od prvog mista još kad budu normalne utrke Brown bi moga izgledat ko Ferrari 2004 Very Happy
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 7:26 am

Ovo enma veze s Ferrarijem nego Mosley i ekipa koji imaju nes protiv nas. Gamad.
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 8:56 am

ma dajte molim vas, o čemu vi trabunjate. čim nešto nije po vašem odmah govorite da su svi protiv vas.

kaj se tiče ovoga, drago mi je da ipak truli na kraju vračen na 3 mjesto, gdje je zaslugom došao. a to kaj je hamilton pustio trulija kad je izletel pod sc, kao prvo to je bio pravi sportski potez i rijetko tko bi to napravio danas. ali iz toga dizati frku, pa samo im se odbilo u glavu Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 9:59 am

Mislim da je svemu kriv Race Control jel su imali "vaznijeg posla" nego odgovoriti na McLarenovo pitanje tko gdje sta smije radit u tim krugovima. Je mos si mislit gamadi.
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:59 am

Nikola je napisao/la:
Mislim da je svemu kriv Race Control jel su imali "vaznijeg posla" nego odgovoriti na McLarenovo pitanje tko gdje sta smije radit u tim krugovima. Je mos si mislit gamadi.
Isto kao i u Belgiji prošle godine. Kad su pitali Whitinga da li je bilo sve o.k kod onog pretijecanja Lewisa on je rekel da je sve 5,a posle su se sjetili da ipak nije...mislim,ko je tu lud?
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 2:12 pm

jel prenosi koja televizija slobodne treninge sutra? odnosno nočas
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 2:35 pm

Imaš na DSF-u snimku prvog treninga sutra ujutro u 7 i odmah iza toga u 8 direktan prijenos drugog treninga.
[Vrh] Go down
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimečet tra 02, 2009 2:49 pm

-Briatore- je napisao/la:
Imaš na DSF-u snimku prvog treninga sutra ujutro u 7 i odmah iza toga u 8 direktan prijenos drugog treninga.

e hvala ti
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimepet tra 03, 2009 6:58 am

Brzina HAmiltona i Kove je iznenađujuca. Borba za 6 mjesto je moguca po meni i vise ovisno o vremenu.
[Vrh] Go down
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimepet tra 03, 2009 7:35 am

1. Trening danas, Nico i Kazuki najbrži
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:31 am

Lucky je napisao/la:
Ja sam glasao da neće pobjediti.
Razlog je kao što kaže Nikola kiša i tu vidim trojicu kao glavne kandidate za pobjedu.
Vettela,Alonsa i Hamiltona.Prognoze su takve da su iz dana u dan sve veće mogućnosti za kišu.

Da, Hamilton je dobar po kiši, ali dosad uvijek u dobrom bolidu koji je stabilan, odlično reagira i većinom je bio naprijed, jedino u Monzi nije bio. No sada sjedi u bolidu koji nije brz, nije perfektan i vjerovatno neće voziti na čelu poretka. Tu se treba dokazati, ne kažem da neće, ali mislim da ni kiša neće donijeti pobjedu Lewisu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





VN Malezije Empty
PostajNaslov: Re: VN Malezije   VN Malezije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VN Malezije
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: