F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 V.N. Australije

Go down 
+16
kenny
bmw_sauber_f1
goran007
MP4don
Schumy_g
frances
HamilonsoMcM
-Briatore-
Night Rider
Ante sexy
muamert
Ayrton
King iCool
tex
Lucky
Slash
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Pobjednik je...
Lewis Hamilton
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap20%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Heikki Kovalainen
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap0%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Felipe Massa
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap27%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 27% [ 4 ]
Kimi Raikkonen
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap13%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Fernando Alonso
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap13%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Jenson Button
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap7%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Robert Kubica
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap0%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rubens Barrichello
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap7%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Sebastian Vettel
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap7%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
netko od drugih vozača koji nije naveden
V.N. Australije - Page 4 Vote_lcap6%V.N. Australije - Page 4 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Ukupno glasova : 15
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimened oľu 29, 2009 7:05 am

Da, to za Vettela jeste cirkus, ali Jarno je sam sebi kriv.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimened oľu 29, 2009 7:30 am

Receno je valjda u objasnjenju da je Vettel kaznjen zbog voznje sa onakvim bolidom i ugrozavanja ostatka vozaca...
[Vrh] Go down
One and Only

One and Only


Broj postova : 35
Join date : 22.01.2009
Age : 41
Lokacija : Mostar

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimened oľu 29, 2009 7:51 am

Ne, ipak je kažnjen zbog incidenta s Kubicom. Novčana kazna Red Bullu je zbog vožnje s oštećenim bolidom. Po meni glupa kazna za Vettela. Pravi trkački incident. Jeste da krivica ide više na njegovu dušu, ali...
[Vrh] Go down
hamiltongirl

hamiltongirl


Broj postova : 27
Join date : 25.01.2009
Age : 34
Lokacija : Velika Gorica

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimened oľu 29, 2009 5:26 pm

A kako sam ja happy kaj je Jenson pobjedio,naime,oni koji me duze znaju,znaju da je Jenson meni bio uvjek drag,cak i prije Hamiltona ali s obzirom da nije imao konkurentan bolid nije bio bas jako zanimljiv,al uvjek mi je bio drag. I naravno nemoram ni rec koliko sam odusevljena cinjenicom da je uspio pobjedit nakon jakoooooo dugo vremena,neznam sad tocno di,al ak se ne varam u Nurbugringu zadnji put prije par god... anyway...weeeeeeeeee!! Smile)
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimepon oľu 30, 2009 4:35 am

hamiltongirl je napisao/la:
A kako sam ja happy kaj je Jenson pobjedio,naime,oni koji me duze znaju,znaju da je Jenson meni bio uvjek drag,cak i prije Hamiltona ali s obzirom da nije imao konkurentan bolid nije bio bas jako zanimljiv,al uvjek mi je bio drag. I naravno nemoram ni rec koliko sam odusevljena cinjenicom da je uspio pobjedit nakon jakoooooo dugo vremena,neznam sad tocno di,al ak se ne varam u Nurbugringu zadnji put prije par god... anyway...weeeeeeeeee!! Smile)
Misliš Hungaroring 2006. ne Nurbugring. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimepon oľu 30, 2009 7:38 am

Utrka je bila odlična, po meni da bi bilo još zanimljivije bi trebalo da McL, Ferrari, BMW ulove brzinu BGP-a i Red Bulla, ne da budu brži od njih nego baš da se svi izjednače i Williams naravno. Prema ovom KERS-u sam bio skeptičan al to je odlična stvar, drugom riječju nitro.
Neka se to desi što prije jer ako dečki iz BGP-a ponove ovo još dvaput ko će ih ulovit u poredtku, kako i konstruktorski tako i vozačkim bodovima.
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimepon oľu 30, 2009 9:24 am

Ako McLaren ili Ferrari dosegne brzinu Browna sezona bi se opat odvijala među njima posto su vozaci daleko bolji. Uz duzno postovanje Buttonu mislim da on nije ni upola vozac kao sto je bolid dobar.
[Vrh] Go down
hamiltongirl

hamiltongirl


Broj postova : 27
Join date : 25.01.2009
Age : 34
Lokacija : Velika Gorica

V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitimepon oľu 30, 2009 10:50 am

King iCool je napisao/la:
hamiltongirl je napisao/la:
A kako sam ja happy kaj je Jenson pobjedio,naime,oni koji me duze znaju,znaju da je Jenson meni bio uvjek drag,cak i prije Hamiltona ali s obzirom da nije imao konkurentan bolid nije bio bas jako zanimljiv,al uvjek mi je bio drag. I naravno nemoram ni rec koliko sam odusevljena cinjenicom da je uspio pobjedit nakon jakoooooo dugo vremena,neznam sad tocno di,al ak se ne varam u Nurbugringu zadnji put prije par god... anyway...weeeeeeeeee!! Smile)
Misliš Hungaroring 2006. ne Nurbugring. Very Happy

da,poslje sam pogledala di i kad... al bar sam pogodila da je neki "ring" hehe... ma ne pamtim ja to bas nesto...:/
[Vrh] Go down
Sponsored content





V.N. Australije - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
V.N. Australije
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: