F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 V.N. Australije

Go down 
+16
kenny
bmw_sauber_f1
goran007
MP4don
Schumy_g
frances
HamilonsoMcM
-Briatore-
Night Rider
Ante sexy
muamert
Ayrton
King iCool
tex
Lucky
Slash
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Pobjednik je...
Lewis Hamilton
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap20%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 20% [ 3 ]
Heikki Kovalainen
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap0%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Felipe Massa
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap27%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 27% [ 4 ]
Kimi Raikkonen
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap13%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Fernando Alonso
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap13%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Jenson Button
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap7%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Robert Kubica
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap0%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Rubens Barrichello
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap7%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Sebastian Vettel
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap7%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 7% [ 1 ]
netko od drugih vozača koji nije naveden
V.N. Australije - Page 2 Vote_lcap6%V.N. Australije - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Ukupno glasova : 15
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 8:18 am

goran007 je napisao/la:
za
i sad pitanje za nekog ko je malo jaci u tehnickim stvarima...u kolikoj mjeri se moze ocekivati prednost na startu kod Renaulta i Ferrarija zbog KERS-a

Neka me netko ispravi ako sam u krivu (tex) ali logika mi govori ovo: Ferrari, Renault i McLaren (momčadi koje će imati KERS na startu) mogu na startu, zbog KERS-a imati samo hendikep. Zato što KERS donosi izvjesnu težinu bolidu (mislim oko 60 kg?) a to za start nikako ne može biti dobro, a jasno da ga ne mogu iskoristiti odmah na startu jer nema još ničeg pohranjenog u tom akumulatoru koji posprema kinetičku energiju od kočenja. E, sad neznam kakvo je pravilo i kak to ide, dali oni smiju u warm-up-u napuniti KERS i onda ga na startu iskoristiti, ako je to moguće onda bi mogli imati izvjesnu prednost, ako ne, onda su u minusu, po meni.
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 8:35 am

Ne vidim nigdje zabranu da u warm-up krugu ne napune KERS,a sad da li će im to koristiti na staru vidjet ćemo tek u nedjelju.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 10:40 am

kao sto je i Lucky reko,ni ja ne vidim razloga da ne bi mogli KERS napuniti u warm-up krugu...mene je vise zanimalo koliko ga mogu napuniti s obzirom na drugaciji rezim voznje u tom krugu...da li to znaci da ce moci zbog manje pohranjene energije iskoristit manje "dodatnih konja i manje vremena"...
jer,ni sam ne znam na kojoj sam stranici procitao da imaju ogromnu prednost...bila je usporedba starta na testiranju Ferrarija s KERS-om i nekog bolida bez njega
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 10:47 am

Slash je napisao/la:

Neka me netko ispravi ako sam u krivu (tex) ali logika mi govori ovo: Ferrari, Renault i McLaren (momčadi koje će imati KERS na startu) mogu na startu, zbog KERS-a imati samo hendikep. Zato što KERS donosi izvjesnu težinu bolidu (mislim oko 60 kg?)...,.
Nije baš 60kg. KERS teži između 25 i 40kg sve ostalo se ne bi isplatilo jer bi jednostavno više vremena izgubili zbog težine nego dobili kroz tih 6.5sec od 80ks.
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 11:39 am

Slash je napisao/la:
goran007 je napisao/la:
i sad pitanje za nekog ko je malo jaci u tehnickim stvarima...u kolikoj mjeri se moze ocekivati prednost na startu kod Renaulta i Ferrarija zbog KERS-a

Neka me netko ispravi ako sam u krivu (tex) ali logika mi govori ovo: Ferrari, Renault i McLaren (momčadi koje će imati KERS na startu) mogu na startu, zbog KERS-a imati samo hendikep. Zato što KERS donosi izvjesnu težinu bolidu (mislim oko 60 kg?) a to za start nikako ne može biti dobro, a jasno da ga ne mogu iskoristiti odmah na startu jer nema još ničeg pohranjenog u tom akumulatoru koji posprema kinetičku energiju od kočenja. E, sad neznam kakvo je pravilo i kak to ide, dali oni smiju u warm-up-u napuniti KERS i onda ga na startu iskoristiti, ako je to moguće onda bi mogli imati izvjesnu prednost, ako ne, onda su u minusu, po meni.

samo da se nadovažem na ovo kaj je rekao slash. kers će jako puno toga pridonjeti u prednosti bolida koji če ga korsititi ppogotovo u ubrzanju na izlazu sa zavoja ili tokom pretjecanja na ravnome ili takve stvarčice. ali kolko je meni poznato kers se ne smije koristiti na startu, to je strogo zabranjivo, jer da ga koriste imat ce veliki moment na kotačima pri malom broju okretaja, pogotovo oni koji koriste elektromotor za kers. ali kako to je zabranjeno, kers na samom startu samo je gubitak a ne dobitak
ali bi lijepo mogli napuniti tokom warm-upa baterije za kers, za to niti ne trebaju naglo kočiti nego samo uključe generator kod normalne vožnje i to je to Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
muamert




Broj postova : 6
Join date : 10.01.2009
Age : 40

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:52 pm

Nisam bas upucen, ali dali neko zna jesu li svi ovi bez kersa, sa nekim tegovima, koji ce ga simulirati? Jer mi je nekako nelogicno da mogu mijenjati koncepciju tek tako i izbacivati odnosno ubacivati kers (mislim tu tezinu). Kers ce doci kad tad tokom sezone, pa je bezveze razvijati bolid bez te tezine, a onda kasnije da se prilagodjava...

Pozdrav
[Vrh] Go down
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:22 pm

tex je napisao/la:
Slash je napisao/la:
goran007 je napisao/la:
i sad pitanje za nekog ko je malo jaci u tehnickim stvarima...u kolikoj mjeri se moze ocekivati prednost na startu kod Renaulta i Ferrarija zbog KERS-a

Neka me netko ispravi ako sam u krivu (tex) ali logika mi govori ovo: Ferrari, Renault i McLaren (momčadi koje će imati KERS na startu) mogu na startu, zbog KERS-a imati samo hendikep. Zato što KERS donosi izvjesnu težinu bolidu (mislim oko 60 kg?) a to za start nikako ne može biti dobro, a jasno da ga ne mogu iskoristiti odmah na startu jer nema još ničeg pohranjenog u tom akumulatoru koji posprema kinetičku energiju od kočenja. E, sad neznam kakvo je pravilo i kak to ide, dali oni smiju u warm-up-u napuniti KERS i onda ga na startu iskoristiti, ako je to moguće onda bi mogli imati izvjesnu prednost, ako ne, onda su u minusu, po meni.

samo da se nadovažem na ovo kaj je rekao slash. kers će jako puno toga pridonjeti u prednosti bolida koji če ga korsititi ppogotovo u ubrzanju na izlazu sa zavoja ili tokom pretjecanja na ravnome ili takve stvarčice. ali kolko je meni poznato kers se ne smije koristiti na startu, to je strogo zabranjivo, jer da ga koriste imat ce veliki moment na kotačima pri malom broju okretaja, pogotovo oni koji koriste elektromotor za kers. ali kako to je zabranjeno, kers na samom startu samo je gubitak a ne dobitak
ali bi lijepo mogli napuniti tokom warm-upa baterije za kers, za to niti ne trebaju naglo kočiti nego samo uključe generator kod normalne vožnje i to je to Smile
tex,da li si siguran za zabranu KERS-a na startu...ja po nekim forumima citam da nije...i uostalom,koliko je zabranjen nakon starta...jer on se ni ne bi koristio odmah,vec nakon par sekundi a onda bi povecana snaga bolida bila fakat bitna...no,kazem,nisam strucnjak za tehnologoiju,vec iznosim samo komentare nekih forumasa po drugim forumuima koja mi se cine dosta logicnim
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 3:46 pm

Nisam nažalost gledao treninge, ali sudeći po rezultatima moglo bi biti zanimljivo. Mislim da ipak Williams teško može ostati ovako visoko, Brawn ne znam, a Ferrari će tek pokazati najbolje moguće.

Mclaren - ne izgleda nimalo dobro.
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimepet oľu 27, 2009 4:12 pm

tex je napisao/la:

ali kolko je meni poznato kers se ne smije koristiti na startu, to je strogo zabranjivo, jer da ga koriste imat ce veliki moment na kotačima pri malom broju okretaja, pogotovo oni koji koriste elektromotor za kers. ali kako to je zabranjeno, kers na samom startu samo je gubitak a ne dobitak
ali bi lijepo mogli napuniti tokom warm-upa baterije za kers, za to niti ne trebaju naglo kočiti nego samo uključe generator kod normalne vožnje i to je to Smile

tex ja sam naletio na ovo:

Citat :
Teams may use Kinetic Energy Recovery Systems (KERS) but it is not compulsory and they may run KERS and non-KERS cars at different races. KERS may give them a power boost of up to 400 kilojoules per lap which roughly equals 82bhp for 6.6 seconds, though the power could be used in different ways. If a driver abandons their cars its KERS must be switched off. KERS may be charged before the start of the race.

To sam našao u pravilniku za ovu sezonu.Istina bog,nisam vidio dali ga smiju koristiti prilikom starta,ali ako ga smiju napuniti onda je to jedino u warm-up krugu.Budem još malo pogledao u vezi toga,ali ako idemo nekom logikom zašto ga smiju napuniti i onda ga prilikom starta ne koristiti nekako mi ne drži vodu.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 1:18 am

Mora se priznat da su jako dobar poso napravili u BrawnGP-u isto tako i u Toyoti.
[Vrh] Go down
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 1:53 am

Schumy_g je napisao/la:
Mora se priznat da su jako dobar poso napravili u BrawnGP-u isto tako i u Toyoti.
da,s difuzorima Mad
uzas mi je gledat Rubensa na drugom mjestu,pogotovo jer znam da ga nije zasluzio dobrom voznjom vec bolidom....
nekak sam na tragu one Flavijeve...kaj cemo gledat ak se prvaku ne isplati uopce izaci u Q2,ak najveci majstori jedva ili uopce ne ulaze u Q3
jbg,mozda je ovo dobro za Bernia i neke gledatelje,al ja ne dijelim to odusevljenje...no,ipak se nadam da ce nam sutra ti dosadasnji vozaci iz drugog plana ponuditi bar malo spektakla...bar se nadam
[Vrh] Go down
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 1:58 am

Oko tih difuzora jedini krivac, po meni, je FIA. Ako nije definirano u pravilniku kakvi difuzori mogu biti onda se daje momcadima na volju kakve ce si napravit. To samo treba pohvalit momcadi koje su s difuzorim jer su nasli rupu u pravilniku i dobro ju iskoristili.
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 3:30 am

šta se tiče uporabe kersa na startu, nisam ni ja bil 100% siguran dal se smije koristiti ili ne, ali kolko sam ja zaključio oni nesmiju koristiti kers dok bolid još uvijek stoji, tj. prvih par sekundi utrke ili prvih par metara. a poslije slobodno smiju koristiti. ali nisam siguran Smile

kaj se tiče ove izjave flavija, iskreno nisam gluplje izjave čuo. po meni je bolje da bolji vozači budu odostraga, kao kimi, alonso i lewis, to znači da će utrka biti zanimljiva. a meni samo je to najvažnije Smile

i samo zaboravio VETTEL JE TRĆI V.N. Australije - Page 2 714137 V.N. Australije - Page 2 7124 V.N. Australije - Page 2 388210 V.N. Australije - Page 2 720394
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 3:37 am

Odličan posao za BrawnGP i Buttona. Kimi imao problema sa bolidom na trećem treningu, nadam se da će se malo popraviti slika na utrci.

Mclaren i Lewis, pred njima je je...a godina.
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 4:03 am

tex je napisao/la:

kaj se tiče ove izjave flavija, iskreno nisam gluplje izjave čuo. po meni je bolje da bolji vozači budu odostraga, kao kimi, alonso i lewis, to znači da će utrka biti zanimljiva. a meni samo je to najvažnije Smile
Bila bi utrka onda zanimljivija samo da imaju dobre bolide jer u ovim kantama ni Senna ne bi ništa mogao.
Vozač je uvijek toliko dobar koliko i njegov bolid! to je tako...
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 4:33 am

1 Button Brawn 1:25.211 1:24.855 1:26.202
2 Barrichello Brawn 1:25.006 1:24.783 1:26.505
3 Vettel Red Bull 1:25.938 1:25.121 1:26.830
4 Kubica BMW Sauber 1:25.922 1:25.152 1:26.914
5 Rosberg Williams 1:25.846 1:25.123 1:26.973
6 Glock Toyota 1:25.499 1:25.281 1:26.975
7 Massa Ferrari 1:25.844 1:25.319 1:27.033
8 Trulli Toyota 1:25.194 1:25.265 1:27.127
9 Raikkonen Ferrari 1:25.899 1:25.380 1:27.163
10 Webber Red Bull 1:25.427 1:25.241 1:27.246
11 Heidfeld BMW Sauber 1:25.827 1:25.504
12 Alonso Renault 1:26.026 1:25.605
13 Nakajima Williams 1:26.074 1:25.607
14 Kovalainen McLaren 1:26.184 1:25.726
15 Hamilton McLaren 1:26.454 -:--.---
16 Buemi Toro Rosso 1:26.503
17 Piquet Renault 1:26.598
18 Fisichella Force India 1:26.677
19 Sutil Force India 1:26.742
20 Bourdais Toro Rosso 1:26.964



Gledajući kvale sutra nas očekuje dosadna utrka(nadam se da sam pogriješio).Hamilton će izgleda morati startati iz zadnjeg reda,jer će mu morati promjeniti mjenjač(potvrđeno da starta zadnji).Alonso u sredini poretka,Kimi također,a Massa na sedmom mjestu ako starta s KERS-om bi se mogao probiti par mjesta i od ''favorita'' za ovogodišnje prvenstvo je u najboljoj situaciji.Bez obzira na nova pravila nekako sam skeptičan da će biti (barem ne na ovoj stazi) previše pretjecanja.Jason i Rubinjo će se boriti za pobjedu,a ostali će skupiti što se da.Čestitke timu BrawnGP na povjesnom polu Wink

Presica nakon kvala!

@tex
KERS se može prilikom starta od onog trenutka kad se upali zeleno svjetlo What a Face


Zadnja promjena: Lucky; sub oľu 28, 2009 4:41 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 4:40 am

Aha, Hamilton nije izlazio zbog mjenjača u Q2 ?
Slažem se s onim što je napisao goran007.
[Vrh] Go down
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 5:31 am

s jedne strane mi je zao Toyote(tj.njihovih vozaca),s druge strane to je pomaknulo Alonsa za dvije pozicije pa mi je drago...
mislim da bi start mogo biti zanimljiv...sad s ovim prednjim krilima me zanima koliko ce se ko upustiti u rizik...isto tako me zanima koliko ce profitirati KERS-ovci...
i posto nemam bas vremena trazit,molio bih da mi netko odgovori kakva su bila vremena Alonsa u krugu prije pogreske,tjda li bi bio bez nje u Q3
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 6:10 am

Jutros, još pospana, loša mi slika na TVu gledam kvale i ne vjerujem. Hamilton 15.(tek saad čujem za ovo s mjenječem), Alonso 12., Kimi 9.... Naprijed Brawn GP. Malo sam u šoku, al baš zato očekujem super trku sutra. Da vidimo i kako taj KERS pomaže ili ne.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 6:34 am

Nakon diskvalifikacije Toyotinih vozača zbog fleksibilnog stražnjeg krila Kimi se pomjerio na 7. mjesto i ima čistu stranu staze i mislim da će sutra biti svega.


Zadnja promjena: Ayrton; sub oľu 28, 2009 6:35 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 6:34 am

Williams protestira protiv Ferrarija i Red Bulla!


Težine bolida nakon kvalifikacija koji je jedan od indikatora koliko tko ima goriva za prvi stint.

Post-qualifying car weights:

1 - Jenson Button / Brawn = 664.5kg
2 - Rubens Barrichello / Brawn = 666.5kg
3 - Sebastian Vettel / Red Bull = 657kg
4 - Robert Kubica / BMW = 650kg
5 - Nico Rosberg / Williams = 657kg
6 - Felipe Massa / Ferrari = 654kg
7 - Kimi Räikkönen / Ferrari = 655.5kg
8 - Mark Webber / Red Bull = 662kg
9 - Nick Heidfeld / BMW = 691.5kg
10 - Fernando Alonso / Renault = 680.7kg
11 - Kazuki Nakajima / Williams = 680.5kg *
12 - Heikki Kovalainen / McLaren = 690.6kg
13 - Sebastien Buemi / Toro Rosso = 675.5kg
14 - Nelson Piquet / Renault = 694.1kg
15 - Giancarlo Fisichella / Force India =689kg
16 - Adrian Sutil / Force India = 684.5kg
17 - Sebastien Bourdais / Toro Rosso = 662.5kg
18 - Lewis Hamilton / McLaren = 655kg
19 - Jarno Trulli / Toyota = 660kg
20 - Timo Glock / Toyota = 670kg
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 7:04 am

mora se uzeti u obzir da minimalno prazni bolid sa vozačem i svim rashladnim tekučinama mora težiti 605 kg. za vjerovavati da su svi na toj težini od 605 kg ili koja kila više. po tome brawn ima više goriva nego recimo ferari ili williams.
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 7:43 am

goran007 je napisao/la:

i posto nemam bas vremena trazit,molio bih da mi netko odgovori kakva su bila vremena Alonsa u krugu prije pogreske,tjda li bi bio bez nje u Q3

Nisam još naletio na taj podatak,ali na ovaj jesam:

QUALIFYING
Fernando Alonso P12, 1:26.504
Q1 2 runs on new option tyres
Q2 2 runs on new option tyres, change to the tyre pressures on the second run

Nelson Piquet, P17, 1 :26.598
Q1 3 runs on new option tyres

Alonso smatra da bi bio među prvih pet,šest na gridu da nije bilo te pogreške.


Još jednom težina bolida,ali ovaj put s prognozom kad bi ko trebao i koliko će puta ići u boks:
Weight(kg) Fuel(kg) Laps Remain Stops
1 BUT 664.5 59.5 20 38 2
2 BAR 666.5 61.5 21 38 2
3 VET 657.0 52.0 17 41 2
4 KUB 650.0 45.0 15 43 2
5 ROS 657.0 52.0 17 41 2
6 MAS 654.0 49.0 16 42 2
7 RAI 655.5 50.5 17 41 2
8 WEB 662.0 57.0 19 39 2
9 HEI 691.5 86.5 29 29 1
10 ALO 680.7 75.7 25 33 1
11 NAK 680.5 75.5 25 33 1
12 KOV 690.6 85.6 29 29 1
13 BUE 675.5 70.5 24 35 2
14 PIQ 694.1 89.1 30 28 1
15 FIS 689.0 84.0 28 30 1
16 SUT 684.5 79.5 27 32 1
17 BOU 662.5 57.5 19 39 2
18 HAM 655.0 50.0 17 41 2
19 TRU 660.0 55.0 18 40 2
20 GLO 670.0 65.0 22 36 2
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 8:20 am

Lucky je napisao/la:
Williams protestira protiv Ferrarija i Red Bulla!

Williams povukao protest protiv Ferrarija i Red Bulla.
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitimesub oľu 28, 2009 9:12 am

Ayrton je napisao/la:
Lucky je napisao/la:
Williams protestira protiv Ferrarija i Red Bulla!

Williams povukao protest protiv Ferrarija i Red Bulla.

lol!

Ova Formula je pravi pravcati cirkus.
[Vrh] Go down
Sponsored content





V.N. Australije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V.N. Australije   V.N. Australije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
V.N. Australije
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: