F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Preporučite film:)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Preporučite film:) Empty
PostajNaslov: Preporučite film:)   Preporučite film:) Icon_minitimesub sij 24, 2009 1:31 pm

Evo tema za sve filmoljupce!

Ovdje možete preporučiti neki dobar film koji ste pogledali u zadnje vrijeme, po mogućnosti novije filmove ne ono tipa Matrix kojeg smo ziher već svi gledali Wink
Naravno, ovdje dolaze u obzir i animirani filmovi, serije, dokumentarci i sve ostalo što vam padne na pamet.

Evo ja ću početi...neki dan smo Lucky i ja gledali animirani film WALL E

Radnja koja je smještena u daleku, ali ne tako nemoguću budućnost, nasmijat će i najveće mrgude. Ljudski rod naputio je Zemlju zbog prevelike zagađenosti te su na planeti ostavili male robote kako bi počistili "nered", no zbog greške u sustavu svi roboti se pokvare osim jednog, to je WALL-E.
"Pale sam na svijetu" na svu sreću pronalazi još jednu "živu" roboticu te se njihove avanture nastavljaju.

Preporučite film:) Walleposter30
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Preporučite film:) Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite film:)   Preporučite film:) Icon_minitimesub sij 24, 2009 7:12 pm

The Guardian

Jedan od najboljih filmova koje sam ikada gledala, radnja je tako odlična,a na kraj sam plakala jer te baš dirne završetak..preporučujem svima!

Preporučite film:) I324116_guardian06
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
hamiltongirl

hamiltongirl


Broj postova : 27
Join date : 25.01.2009
Age : 34
Lokacija : Velika Gorica

Preporučite film:) Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite film:)   Preporučite film:) Icon_minitimened sij 25, 2009 7:16 pm

ok...film je zapravo jakooo cudan al je super...prepun crnog humora...onak ok za pogledat..Smile
Preporučite film:) I325670_rocknrolla1large
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Preporučite film:) Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite film:)   Preporučite film:) Icon_minitimepon sij 26, 2009 4:43 am

pa zadnji koji sam pogledal je jedan od serijala kaubojskih filmova sa terencom hillom i bud spencerom, pod nazivom They call me Trinity

odličan film tko voli taj dvojac i kaubojske filmove, i za ubiti vrijeme u ovih zimskih dana sa kojom dozom humora Cool

Preporučite film:) TheyCallmeTrinityFront
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
bmw_sauber_f1

bmw_sauber_f1


Broj postova : 92
Join date : 06.01.2009
Age : 35
Lokacija : Vinkovci

Preporučite film:) Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite film:)   Preporučite film:) Icon_minitimepon sij 26, 2009 6:49 am

dobar film, trenutno jako aktualan, vampirska ljubav , neobična.

Preporučite film:) MV5BMTQ2NzUxMTAxN15BMl5BanBnXkFtZTcwMzEyMTIwMg@@._V1._SX270_SY400_
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preporučite film:) Empty
PostajNaslov: Re: Preporučite film:)   Preporučite film:) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preporučite film:)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje-
Forum(o)Bir: