F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Noćna smjena *no posting before midnight*

Go down 
+9
Ayrton
Maestro
frances
tex
hamiltongirl
Veky
GirL
Ante sexy
FICHO
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub sij 31, 2009 4:32 pm

Tu sam, ali slabo vas ima.
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
FICHO

FICHO


Broj postova : 40
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub sij 31, 2009 4:46 pm

Evo mene... What a Face
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub sij 31, 2009 5:28 pm

Evo i mene, čisto da se zna da sam Kimi fan Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 759689
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub sij 31, 2009 7:06 pm

javljam se...
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
FICHO

FICHO


Broj postova : 40
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepet vel 06, 2009 5:25 pm

Reporting to duty! Smile
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:42 pm

evo i mene da se prijavim u smjenu...
[Vrh] Go down
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2009 5:20 pm

Pozdrav za umornu noćnu smjenu! Sleep (pokušao sam nać smajlić kojem se zjeva ali ga nema)
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
FICHO

FICHO


Broj postova : 40
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2009 6:35 pm

Reporting to night shift! What a Face
[Vrh] Go down
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2009 7:45 pm

Evo mene iz disca. Pijan poprilično i trkao sam se s autom. Ja sam votio Audi A6 25 TDI, a lik je vozio Golf 2 20 GTI. Sve je počelo ovako. Vraćam se iz Čitluka i vozim 60 km/h. Velikom brzinom mi se približava auto i prestiže me. Ja naravno dajem gas (koji krkan) i pratim ga u stopu. Vozimo 150 km/h s obzirom da je seoska cesta (zna 47). Prestižem ga u jednom selu zvanom Trebižat na nekih 180 km/h. Lik jednostavno nestao. Ja sam mislio da je sletio negdje pa sam usporio da vidim hoće li mi se približiti tj. je li uopće vozi pitam se?... Ušao sam u grad Čapljinu i on se opet počeo približavati velikom brzinom. Parkirao sam auto pred svoju zgradu, a on me je pratio, izašao iz auta i pružio mi ruku, a ja sam s osmjehom rekao: "Svaka čast na mudima đaka. Bio si dobar!" Lik je svirnuo i otišao. Ja sada sjedim za kompom u ova doba noći i idalje se čudim koja sam budala ispao. Nisam rekao da kiša pada nenormalno i da je vidljivost nikakva!!! Mogli smo poginuti. Tek sada sam to shvatio. Laku noć.
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2009 7:58 pm

luđak jedan Evil or Very Mad

evo i mene...s maturalca
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2009 8:49 pm

Ja došo s rođendna i vidio sam kiklop zeca jeatete. aj laku nčo jeate.
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimened vel 08, 2009 4:16 pm

Ajd konačno da se i ja javim u temi za noćne ptice Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 754257

Netko iz Varaždina je kao gost na forumu??Hmmmmmmmmmm....tko bi to mogao biti?
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimened vel 08, 2009 5:34 pm

evo i ja se javljam u noćnu smjenu Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 731643
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepon vel 09, 2009 5:11 pm

Evo mene opet u noćnoj smjeni. Oči mi se sklapaju, a ne stignem još ić leć, ubija me ovo učenje. Čak me i komp počeo zezat sada, valjda mu je dosta trpljenja mog maltretiranja...Smile
[Vrh] Go down
Veky

Veky


Broj postova : 34
Join date : 25.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula/Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimečet vel 12, 2009 7:53 pm

Yo yo yo, efo mene u noćnoj (ko(nj) bi reko Smile).

Konačno se "dočepao" neta, pa da na miru pogledam forum, odgovorim di šta treba, i još se hamiltonka dere na mene da odem spavat ili neće pričat samnom Razz... ženee...

God damn, I need coffee!!! Very Happy
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepet vel 13, 2009 4:04 pm

nikad ne reci nikad Cool ipak je to najbolja poslovica koju je čovjek izmislil Very Happy

evo mene opet kod vas nočnih ptica, ja nisam nočna ptica ali kad neke se dela. vrijeme leti, pa da vas samo pozdravim idem ja polako Sleep jer sutra se treba study malo za promjenu Very Happy
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepet vel 13, 2009 4:36 pm

evo i mene
idem malo čitat study pa na spavanje Sleep
[Vrh] Go down
FICHO

FICHO


Broj postova : 40
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepet vel 13, 2009 4:46 pm

Eto i mene, pregledavam zaostatke po forumima koje sam nakupio tokom tjedna. Smile
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 4:10 pm

ja sve češče i češće se družim sa vama nočnim lepršavim stvorenjima Very Happy to nije dobro za moj image, ja koji volim spavati i spvati, pa tako i za šankom znam zaspati pirat

a nije, završavao crteže i nisam primijetio da je vrijeme tako brzo prošlo, pa onda da se javim malo i vama farao
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 6:00 pm

Evo da se i ja javim u 02:00h skoro. Ratujem na jednoj igri koja se igra online pa ne smijem na spavanje. užas. www.ba.ikariam.com. Luda igra žešće. a kennija mi pljačkaju tamo pa se ohladio nekako. Svima je moj Kenny tako bilo. Ne daj se.
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepon vel 16, 2009 7:05 am

Maestro je napisao/la:
Evo mene iz disca. Pijan poprilično i trkao sam se s autom. Ja sam votio Audi A6 25 TDI, a lik je vozio Golf 2 20 GTI. Sve je počelo ovako. Vraćam se iz Čitluka i vozim 60 km/h. Velikom brzinom mi se približava auto i prestiže me. Ja naravno dajem gas (koji krkan) i pratim ga u stopu. Vozimo 150 km/h s obzirom da je seoska cesta (zna 47). Prestižem ga u jednom selu zvanom Trebižat na nekih 180 km/h. Lik jednostavno nestao. Ja sam mislio da je sletio negdje pa sam usporio da vidim hoće li mi se približiti tj. je li uopće vozi pitam se?... Ušao sam u grad Čapljinu i on se opet počeo približavati velikom brzinom. Parkirao sam auto pred svoju zgradu, a on me je pratio, izašao iz auta i pružio mi ruku, a ja sam s osmjehom rekao: "Svaka čast na mudima đaka. Bio si dobar!" Lik je svirnuo i otišao. Ja sada sjedim za kompom u ova doba noći i idalje se čudim koja sam budala ispao. Nisam rekao da kiša pada nenormalno i da je vidljivost nikakva!!! Mogli smo poginuti. Tek sada sam to shvatio. Laku noć.

A što te to zabrinjava, bolje i tako nego na neki glupi način Very Happy
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimepet vel 20, 2009 6:53 pm

Kući došao ja sam sad
znao sam da doć ću kad tad
po zimi puno hodao sam
ali me pozdravio petar pan
[Vrh] Go down
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 21, 2009 4:47 pm

meni ne idu pjesmice poslije pola noći lol!
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 21, 2009 5:41 pm

Dođoh i ja doma sada, pa se prijavljujem. Bila na koncertu Iced Earth&Saxon. Puna dojmova.
[Vrh] Go down
FICHO

FICHO


Broj postova : 40
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitimesub vel 21, 2009 5:55 pm

Pozdrav ivana.zagreb i frances! Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Noćna smjena *no posting before midnight*   Noćna smjena *no posting before midnight* - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćna smjena *no posting before midnight*
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje-
Forum(o)Bir: