F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Top 10 pjesama

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Top 10 pjesama Empty
PostajNaslov: Top 10 pjesama   Top 10 pjesama Icon_minitimečet sij 15, 2009 3:46 am

Dakle, kao što naslov teme govori ovdje pišite svojih 10 najdražih pjesama, onih koje će vam uvijek biti drago čut. Dolaze u obzir i domaće i strane pjesme, i ne moraju nužno biti poredane po redu. I da, navedite, naravno i izvođača. Opet, možete pisati i objašnjenja i ne morate.

Evo mojih:

1.) Dire Straits: Brothers in Arms - odličan tekst i gitara - remek - djelo
2.) Guns N' Roses: Civil War - tekst, muzika, uvod, ma sve, genijalna pjesma
3.) Nightwish: Ghost Love Score - moguće i najbolja pjesma svih vremena, od fantastične Tarje, preko orkestralnih djelova do fantastičnih instrumentala i odličnog teksta
4.) Led Zeppelin: Stairway to Heaven - klasik i savršena pjesma
5.) Deep Purple: Sometimes I feel like screamin' - gitaristički uvod nabolji dio pjesme, odličan vokal u cijeloj pjesmi
6.) Robbie Williams: Supreme - izvrstan tekst
7.) Kylie Minouge & Nick Cave: Where the wild roses grow - najdraži spot mi je od te pjesme, ima odličan freeky tekst
8.) The Rolling Stones: Gimme Shelter - Poslijeratna pjesma, predivni electro-acoustic guitar Richardsov uvod i odlična pjevačica (dan danas neznam kak se zove Embarassed )
9.) Queen: Who wants to live forever - tekst, Bryan May i glaščina
10.) Bob Dylan: Hurricane - cijela priča u jednoj pjesmi (traje oko 8 i pol minuta), i priča je predobra i istinita, odnosno prikazuje stvari kakve su uistinu bile, a negdje još i jesu.

Opet mi je 10 premalo Crying or Very sad. Evo samo još par na brzinu kje su zaslužile da budu na listi: Pink Floyd: Wish you were here, Bob Marley: Redemtion Song, Đorđe Balašević: Priča o Vasi Ladačkom, Hladno Pivo: Trening za umiranje, The Beatles: Don't let me down, Elton John: Candle in the wind, Johhny Cash: I hung my head, Eric Clapton: Tears in Heaven, The Hollies: He ain't heavy, he's my brother, Indexi: Da sam ja netko, Louis Armstrong: What a wonderful world, Metallica: Whiskey in the Jar, Parni Valjak: Povratak ratnika...

Ajde neću vas davit' više Smile .
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Top 10 pjesama Empty
PostajNaslov: Re: Top 10 pjesama   Top 10 pjesama Icon_minitimečet sij 15, 2009 6:12 am

e sad...vjerojatno ću zaboravit neke pjesme, pa evo neke koje su mi trenutno najdraže

1. My chemical romance - welcome to the black parade
2. fall out boy - I don't care
3. fall out boy - Dance, dance
4. fall out boy - thanks for the memories
5. my chemical romance - mama
6. Pendulum - Propane nightmares
7. 3 doors down - here without you
8. Queen - don't stop me now
9. Lux Aeterna - Requiem For A Dream (remix)
10. Crossfade - Colors
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
gringo

gringo


Broj postova : 45
Join date : 07.01.2009

Top 10 pjesama Empty
PostajNaslov: Re: Top 10 pjesama   Top 10 pjesama Icon_minitimepet vel 06, 2009 12:47 pm

Ovo je "preteško" pitanje Smile
1. Jimi Hendrix: Voodoo Chile (Slight Return) - samo nek je live verzija. To mi je njegova najmoćnija pjesma
2. Bob Dylan: Ballad of a Thin Man - ne znam zašto, ali mogao bih je slušati neprestano Smile
3. Led Zeppelin: Stairway to Heaven - pročitati Slahov komentar
4. Frank Zappa: Zoot Allures - instrumental, već dosta vremena mi je to i "zvono" na mobitelu
5. Neil Young: Cortez the Killer - ah, posebna sjećanja, ali i jaka pjesma
5. Eric Clapton: Layla - pogotov drugi dio pjesme; fantastični Duane Alman i Eric na gitarama
6. David Bowie: Heroes - to mi je njegova najzanimljivija stvar
7. B.B. King: Thrill is gone - ma poseban blues
8. Rolling Stones: Sympathy for the Devil - pjesma za sva vremena
9. Nick Drake: Northern Sky - ljubavna pjesma, posebna
10. Smiths: There Is A Light That Never Goes Out - lagana, lagana, prelijepa stvar
[Vrh] Go down
Lorenzo cro

Lorenzo cro


Broj postova : 32
Join date : 07.05.2009
Age : 28
Lokacija : Novska

Top 10 pjesama Empty
PostajNaslov: Re: Top 10 pjesama   Top 10 pjesama Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 12:12 pm

1. Feeder - Just a Day
2. U2 - Pride
3. Simple Minds - She's a River
4. Metallica - Fuel
5. Coldplay - Speed of Sound
6. Chuck Berry - Johnny B. Goode
7. Green Day - Wake Me Up When September Ends
8. The Fups - Lazy Generation
9. Amber Pacific - Always You
10. Feeder - Brand New Car
[Vrh] Go down
Sponsored content





Top 10 pjesama Empty
PostajNaslov: Re: Top 10 pjesama   Top 10 pjesama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Top 10 pjesama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje :: Glazba-
Forum(o)Bir: