F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vaša najdraža F1 momčad!

Go down 
+23
frances
mfire
garx
Schumy_g
LeoZGB
Maestro
zvjerko
majstor007
gringo
Raikkonen
kubika
Ayrton
Molly
tex
Rosby
Night Rider
King iCool
bmw_sauber_f1
Slash
Hamilton
MP4don
GirL
Lucky
27 posters
Go to page : 1, 2  Next

Vaša najdraža F1 momčad!
Ferrari
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap29%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 29% [ 12 ]
McLaren
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap49%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 49% [ 20 ]
BMW Sauber
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap5%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Renault
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap5%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Williams
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap7%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Red Bull
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap0%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toyota
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap2%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 2% [ 1 ]
STR
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap0%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Honda
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap0%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Force India
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap0%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ne navijam ni za jednu momčad
Vaša najdraža F1 momčad! Vote_lcap2%Vaša najdraža F1 momčad! Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Ukupno glasova : 41
 

Autor/icaPoruka
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 12:53 pm

Temu o vozačima već imamo,pa bi bio red da otvorimo takvu anketu i za F1 momčadi.


Glasao sam za McLaren,iako je moja praksa da uvijek navijam za vozača.Nekako u zadnjih 20. godina uvijek onaj za koga ja navijam završi u McLarenu.
Inače sam gledajući to navijao za Ferrari,Williams,Lotus itd. Laughing
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:11 pm

Glasala sam za ferrari jer znam da će ovdje dominirat mclaren Laughing
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
MP4don

MP4don


Broj postova : 27
Join date : 08.01.2009

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:43 pm

Oduvijek navijam za McLaren... otkad znam za sebe i F1... Wink
[Vrh] Go down
Hamilton

Hamilton


Broj postova : 35
Join date : 06.01.2009
Age : 35
Lokacija : Belišće

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:58 pm

mozda ce zvucat malo s obzirom na to za koje vozace navijam ali moj glas ide Ferrariju...
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:10 pm

Hamilton je napisao/la:
mozda ce zvucat malo s obzirom na to za koje vozace navijam ali moj glas ide Ferrariju...
hmm ti si navijao za schumija, jel da? Smile
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:12 pm

McLaren forever! Cool
[Vrh] Go down
Hamilton

Hamilton


Broj postova : 35
Join date : 06.01.2009
Age : 35
Lokacija : Belišće

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:21 pm

GirL je napisao/la:
hmm ti si navijao za schumija, jel da? Smile


da, bas je to jedan od razloga, tj. ne jedan vec glavni razlog zasto volim Ferrari...
Schumi je za mena legenda, bio i uvijek ce biti... king
[Vrh] Go down
bmw_sauber_f1

bmw_sauber_f1


Broj postova : 92
Join date : 06.01.2009
Age : 35
Lokacija : Vinkovci

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimečet sij 08, 2009 6:04 pm

Prije BMW Williams (2005) , sada BMW Sauber. Very Happy
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 1:00 am

McLaren i nitko više!
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Night Rider

Night Rider


Broj postova : 48
Join date : 06.01.2009
Age : 30
Lokacija : Slavonski Brod

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 2:16 am

Hmmm...Teško mi je odlučiti se. Ajd dobro. McLaren! Very Happy
[Vrh] Go down
Rosby




Broj postova : 15
Join date : 07.01.2009

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:30 am

Zna se, Williams naravno! Very Happy
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:37 am

pa ja sam svoj glas dal za bmw sauber, a zapravo sve su mi momčadi drage

a gledajući ovako, kroz povijest sam bio za jordan, bmw williams, mclaren, ferrari, toro roso, red bull, toyota i tako dalje

ipak ja veše pratim formulu radi onoga kaj one predstavlja, i uvijek glasam na zanimljivu sezonu i puno različitih pobjednika
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 8:47 am

Glasah za McLaren. Kao što sam već negdje napisala to je momčad za koju sam navijala kad sam počela pratiti F1. Ali prije svega navijam za određenog vozača, pa gdje on vozi navijam i za tu momčad. Smile
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 9:33 am

Mclaren, uvijek bio i uvijek će biti najdraža momčad za mene.
[Vrh] Go down
kubika

kubika


Broj postova : 26
Join date : 09.01.2009
Lokacija : Rijeka

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:17 pm

Evo ja sam prvi i valjda jedini navijač toyote na forumu Sad ,ali nadam se da to neće ostat tako.
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:48 pm

kubika je napisao/la:
Evo ja sam prvi i valjda jedini navijač toyote na forumu Sad ,ali nadam se da to neće ostat tako.
Nisi! Very Happy

Ja volim toyotu, al s obzirom da je Kimi u Ferrariju, moram podržavati ferrari Wink Smile
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:50 pm

GirL je napisao/la:


Ja volim toyotu, al s obzirom da je Kimi u Ferrariju, moram podržavati ferrari Wink Smile
A kad je bio u McLarenu oda si bila i za Mclaren?
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:56 pm

King iCool je napisao/la:
GirL je napisao/la:


Ja volim toyotu, al s obzirom da je Kimi u Ferrariju, moram podržavati ferrari Wink Smile
A kad je bio u McLarenu oda si bila i za Mclaren?

Pa ja sam sklon takvom načinu navijanja, pratiti vozača. Iako sam veliki fan Mclarena, nikako nisam prestao navijati za Kimija, čak štoviše i sad više se tresem od nervoze ili skačem od sreće zbog Kimija, nego zbog Mclarena.
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimepet sij 09, 2009 4:08 pm

King iCool je napisao/la:
GirL je napisao/la:


Ja volim toyotu, al s obzirom da je Kimi u Ferrariju, moram podržavati ferrari Wink Smile
A kad je bio u McLarenu oda si bila i za Mclaren?
Tako je. Ja navijam za vozača. Wink

Mclaren mi je bio najdraži tim..prije neke dvije godine.. Wink
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
Raikkonen

Raikkonen


Broj postova : 17
Join date : 06.01.2009
Age : 28

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:06 am

ja glasao za mclaren,uvijek mi je mclaren bio bolji
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:34 pm

Ayrton je napisao/la:

Pa ja sam sklon takvom načinu navijanja, pratiti vozača. Iako sam veliki fan Mclarena, nikako nisam prestao navijati za Kimija, čak štoviše i sad više se tresem od nervoze ili skačem od sreće zbog Kimija, nego zbog Mclarena.
Ja sam u tom pogledu drugčiji, ja navijam za momčad i onda za te vozače koji voze za nju jer oni u principu osvajaju sve za tim za koji voze.Bil sam i ja velik Raikkonenov navijač,ali me Kimi jako razočarao prelaskom k najvećim protivnicima i zato sam ga nazval "prodana duša"... No to je prošlost.
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
gringo

gringo


Broj postova : 45
Join date : 07.01.2009

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:57 pm

King iCool je napisao/la:

.....Bil sam i ja velik Raikkonenov navijač,ali me Kimi jako razočarao prelaskom k najvećim protivnicima i zato sam ga nazval "prodana duša"... No to je prošlost.
Ozbiljno?! Ja, kad gledam ovu sezonu, Kimi kao da nije nikad ni vozio za McLaren...ono, nimalo me ne dira što je otišao, i to baš crvenima.
Naravno, glasao sam za McLaren, a kao što sam naglasio; baš sam navijač tima, a vozače smatram prolaznima (kao što i jesu).
[Vrh] Go down
King iCool

King iCool


Broj postova : 177
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : McLaren Technology Centre

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:52 pm

gringo je napisao/la:

Ozbiljno?! Ja, kad gledam ovu sezonu, Kimi kao da nije nikad ni vozio za McLaren...ono, nimalo me ne dira što je otišao, i to baš crvenima.
Naravno, glasao sam za McLaren, a kao što sam naglasio; baš sam navijač tima, a vozače smatram prolaznima (kao što i jesu).
Pa kad je Kimi otišel nisam znal kolko je Lewis zapravo dobar i kolko će on dobroga napravit za tim isto kao što je i Kimi napravio samo da je on imal previše peha. Onda je Kimi bil najbrži vozač jer je McLarenov bolid pasal njegovom stilu vožnje,a nije mi se dopadalo da dolazi Alonso koji je u Renultu osvojil 2 titule prije jer nije to to...Ja hoću da vozač koji dođe u McLaren prvi puta u njemu i postane prvak. A zapravo me to ljutilo da je Kimi otišel bez da je osvojil titulu za nas,ali kao što rekoh to je prošlost sad je tu Lewis koji hoće doživotno vozit za nas a to bi bilo super!
[Vrh] Go down
http://www.mclaren.com
majstor007

majstor007


Broj postova : 3
Join date : 10.01.2009

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:16 pm

ad me netko ovo pitao prije 2 godine bez razmisljanja bi rekao Mclaren...osoba sam koja prvenstvenio navija za vozaca,a posto sam odrastao uz Sennu,crveno-bijela Mclaren Honda mi je bolid snova...ali,dogadaji iz 2007.g,te prije svega neiskrenost Rona ma "otjerala" od McM-a
danas navijam za Alonsa,ali svoj glas nisam dao Renaultu...jednostavno,Briatore nije tip kome bi dao glas...
odlucio sam se za Williams...iako sam za njih navijao krtko(samo u vrijeme Montoye,te tri trke 94),sama cinjenica da uspjesno plivaju u konkurenciji velikih proizvodaca automobila,te uvijek odmerene i pametne izjave Franka,prevagnule su na njihovu stranu
[Vrh] Go down
zvjerko

zvjerko


Broj postova : 18
Join date : 07.01.2009

Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitimened sij 11, 2009 1:37 am

Ferrari uvijek bio i ostat će bez obzira na sve
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaša najdraža F1 momčad! Empty
PostajNaslov: Re: Vaša najdraža F1 momčad!   Vaša najdraža F1 momčad! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaša najdraža F1 momčad!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Najdraža F1 fotka!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: