F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pitanje (grijači)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Pitanje (grijači) Empty
PostajNaslov: Pitanje (grijači)   Pitanje (grijači) Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:15 pm

ovako iman pitanje neka budala prije mene na relej grijača je stavila neki osigurač što nebi prigorija da ga jebeš i jučer stavin novi relej grijača jer je onaj izgorija jer nije osigurač prigorija i evo maloprije opet problem neće pali nepali grijače relej opet nešalje struju gledan osigurač (normalni sada) nije prigorija kutiju nisan otvara sad jel ko ima sličnih problema sa jebenim dizelima što je tu problem nije valjda zajeba 2 releja
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Pitanje (grijači) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje (grijači)   Pitanje (grijači) Icon_minitimesub tra 18, 2009 10:25 am

daj ti to lijepo ponovi kaj ti je problem, i rečenice odvoji sa točkom ili zarezom, da se vidi o čemu je točno riječSmile

ali da vidim kolko sam svatio, tebi je pregorio relej grijač goriva i ti si njega promijenio. ali zbog osigurača koji je neko prije tebe mijenjal, neče da pali? dal sam dobro svatio?

pa ja ti mogu samo predložiti da vratiš unutra stari grijeač i promijeniš osigurače, ili novi grijač i novi osigurači. ali možda ti se ispraznio akumulator, pa ti ne daje dovoljno struje da pokrene grijače i tako ti neče da upali.

ali koliko je meni poznato, ti grijačii sada nebi trebali igrati preveliku ulogu u paljenju auta, jer sad nije toliko zima, ali to je samo u teotriji Smile tko zna kaj se dešava ustvarnosti Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Pitanje (grijači) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje (grijači)   Pitanje (grijači) Icon_minitimesub tra 18, 2009 3:07 pm

tex je napisao/la:
daj ti to lijepo ponovi kaj ti je problem, i rečenice odvoji sa točkom ili zarezom, da se vidi o čemu je točno riječSmile

ali da vidim kolko sam svatio, tebi je pregorio relej grijač goriva i ti si njega promijenio. ali zbog osigurača koji je neko prije tebe mijenjal, neče da pali? dal sam dobro svatio?

pa ja ti mogu samo predložiti da vratiš unutra stari grijeač i promijeniš osigurače, ili novi grijač i novi osigurači. ali možda ti se ispraznio akumulator, pa ti ne daje dovoljno struje da pokrene grijače i tako ti neče da upali.

ali koliko je meni poznato, ti grijačii sada nebi trebali igrati preveliku ulogu u paljenju auta, jer sad nije toliko zima, ali to je samo u teotriji Smile tko zna kaj se dešava ustvarnosti Smile

heben te smotana ništa nisi shvatija Very Happy
stari relej je izgorija jer je kreten prije mene po našem balkanskom sistemu jer mu je bilo teško kupit osigurač od 2 kune pa je stavija komad lime pa pošto nije izbacija osigurač izgorija relej. Pa san ja nabavija novi (polovni) relej i vozija 2 dana normalno pa mi je i on počea radit sranja (nepalit grijače) a da je +30 moš ga jebat neće upali bez grijača al nema veze otvorija san ga danas pa vidija u čem je problem pošto je i taj relej malo stariji neće dobro spoji one limice unutra ma nema veze lako to rijesin glavno da nije izgorija toga san se ja sinoc bija usra da je neki k.... sa strujon da ce mi sjebat tako svaki relej kojeg stavin Very Happy
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Pitanje (grijači) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje (grijači)   Pitanje (grijači) Icon_minitimened tra 19, 2009 6:17 am

Ante sexy je napisao/la:
heben te smotana ništa nisi shvatija Very Happy

a kad neznaš dobro objasniti Smile kak bi te onda svatio čovjek
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Sponsored content





Pitanje (grijači) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje (grijači)   Pitanje (grijači) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje (grijači)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Svijet auta-
Forum(o)Bir: