F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Makete i maketarstvo

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimečet tra 09, 2009 10:02 am

pa ljudi pa otvorim i ovu temu za pričanje. osobno sam veliki ljubitelj slaganja maketa, pogotovo ako je u pitanju automobil, i znam da nisam jedini kojega to zanima Smile naželost, nisam u nikakvom maketarskom klubu, pa tako to je samo hobij za ubit živce. malo mi je problem, jer neznam kam da stavim složenu maketu Smile

i da se pohvalim, ja sma ponosni vlasnik dvije rally verzije lancie delte integrale '89 i '91, i WRC Ford Fokus 2004

i sad se počelo slagati Dodge Challenger R/T 1970, o kojem ču vas malo izvještavati kako bude napredoval

i da, oni koji imaju makete, bilo avione ili brodove ili druge makete, neka samo veli i pokažu nam svoje ljubince. a oni koji su u procesu slaganja, kao je, neka stavljaju slike kako njihov ljubimac napreduje Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimečet tra 09, 2009 12:40 pm

evo kao što sam obečao, ovo je model na kojem trenutno brusim živce Smile

Makete i maketarstvo Img10910

a ovo su dijelovi na kojima se mučim Razz

Makete i maketarstvo Img10831

Makete i maketarstvo Img10841

Makete i maketarstvo Img10851
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimesub tra 11, 2009 3:31 am

meni se isto jako sviđa taj hobi ali iskreno nisam nikad sastavljao neki autić. Jednom kad sam bio mali kad sam imao 7god dobio sam za rođendan u velikoj kutiji za sastavit kamion s prikolicom SCANIA, al sam bio mali klinac pa mi je to stari složio, i stavrno je bio lijep al sam tad bio mali i nisam cijenio tu skupu igračku (koja se drži u vitrini) pa sam ga u roku godinu dana uništio. Danas kad se sjetim mi je žao, rado bi ga sad rastavio i ponovo sastavio. Crying or Very sad
Sjećam se da ni starom to nije bilo lako, slagao ga je cijelo popodne, a ja ga požurivao samo da ga što prije dobijem u ruke i odfuram u pijesak. Dobro doduše nije imao za farbat kao ti svog Challengera, bile su samo naljepnice za kamion. Pazi samo da ne farbaš na laptopu Makete i maketarstvo 197474 stavi najlon na njega, haha šala tex.
Ljep je to hobi samo mi sad nije do kupovanja maketa i slaganja jer je puno drugih obaveza ko što je fax, auto, ljubav, itd... možda jednom kad budem penzioner i budem imao vremena na pretek se ulovim slaganja maketa i kupovanja u turbo limaču. Very Happy
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimesub tra 11, 2009 2:26 pm

tex je napisao/la:
evo kao što sam obečao, ovo je model na kojem trenutno brusim živce Smile

Hehe,tex poznata mi je ta maketa.Koliko vidim već se i radi na njoj.Nažalost u zadnje vrijeme nemam vremena za slaganje maketa,ali obožavam taj hobi.
Tex, imaš pozivnicu da se pridružiš u klub ako želiš.
Mene čeka hrpa maketa za složit,neke su u izradi(tex ih je imao prilike vidjeti),ali prva na udaru će biti McLaren Honda Mp4-4(naravno zbog Senne). Very Happy
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimened tra 12, 2009 3:46 am

Lucky je napisao/la:
tex je napisao/la:
evo kao što sam obečao, ovo je model na kojem trenutno brusim živce Smile

Hehe,tex poznata mi je ta maketa.Koliko vidim već se i radi na njoj.Nažalost u zadnje vrijeme nemam vremena za slaganje maketa,ali obožavam taj hobi.
Tex, imaš pozivnicu da se pridružiš u klub ako želiš.
Mene čeka hrpa maketa za složit,neke su u izradi(tex ih je imao prilike vidjeti),ali prva na udaru će biti McLaren Honda Mp4-4(naravno zbog Senne). Very Happy

pa ako ti je poznata maketa, ali auto ti baš nebude bil poznati kad bude gotov:) jer sam stavio svoje boje, tj boje koje imam doma

i naravno da prihvačam tvoju pozivnicu za klub, samo moraš mi detalje iznjeti za pristup klubu Smile

iskreno, jedva čekam da vidim kako bude izgledal taj bolid kad bude gotov Smile

i da, več sam složio podvozje i dao autu krajnje boje

Makete i maketarstvo Img10930

Makete i maketarstvo Img10940
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimepon tra 13, 2009 1:46 am

a evo moja prošla dva modela. nije nešto, ali za mene je odlično Smile

Makete i maketarstvo 19931

Makete i maketarstvo Maketafordfocus20030
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Lorenzo cro

Lorenzo cro


Broj postova : 32
Join date : 07.05.2009
Age : 28
Lokacija : Novska

Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitimened svi 24, 2009 2:53 am

E pa da se i ja pihvalim što imam Very Happy
Znam da nije neka kvaliteta jer je snimano mobitelom, ali dobro
Makete i maketarstvo Dsc00360t
[Vrh] Go down
Sponsored content





Makete i maketarstvo Empty
PostajNaslov: Re: Makete i maketarstvo   Makete i maketarstvo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Makete i maketarstvo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje-
Forum(o)Bir: