F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Vaše navijačko opredjeljenje?

Go down 
+24
mfire
Schumy_g
garx
Maestro
zvjerko
majstor007
tomidix
kubika
vulshok
Hamilton
gringo
Raikkonen
GirL
Ayrton
Molly
LeoZGB
47
kenny
tex
bmw_sauber_f1
Rosby
King iCool
Night Rider
Lucky
28 posters
Go to page : Previous  1, 2

Vaše navijačko opredjeljenje?
Lewis Hamilton
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap43%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 43% [ 16 ]
Fernando Alonso
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap14%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 14% [ 5 ]
Kimi Raikkonen
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap24%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 24% [ 9 ]
Felipe Massa
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap8%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Robert Kubica
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap3%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Sebastian Vettel
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap3%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Heikki Kovalainen
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap0%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nelson Piquet Jr.
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap0%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mark Webber
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap0%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jenson Button
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap0%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nick Heidfeld
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap3%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Nico Rosberg
Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_lcap2%Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Ukupno glasova : 37
 

Autor/icaPoruka
tomidix

tomidix


Broj postova : 13
Join date : 10.01.2009

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 4:09 am

Slazem se s tobom, nije na razini... No ruku na srce Ferrari ga je "izdao"... Motor i team u boksu ucinili su Lewisa prvakom... Po meni... No tu je i Massa kriv jer sjetimo se sto je Renault napravio 2006. (hungaroring - krivo prisarafljena guma u ludoj alonsovoj trci koju je trebao dobiti, i kina - eksperimentiranje sa polupromijenjenim gumama, kada mu nisu sve 4 gume promijenili pa je plesao ko po ledu...) i on je ipak postao prvak... Da je Massa jos mrvicu bolji po meni bi uzeo taj naslov neovisno o pogreskama teama... Ali ovako ostaje evidentno da se ferrari pokakio na svog vozaca... (pardon SFM na izrazima)
[Vrh] Go down
kubika

kubika


Broj postova : 26
Join date : 09.01.2009
Lokacija : Rijeka

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 4:20 am

tomidix je napisao/la:
Slazem se s tobom, nije na razini... No ruku na srce Ferrari ga je "izdao"... Motor i team u boksu ucinili su Lewisa prvakom... Po meni... No tu je i Massa kriv jer sjetimo se sto je Renault napravio 2006. (hungaroring - krivo prisarafljena guma u ludoj alonsovoj trci koju je trebao dobiti, i kina - eksperimentiranje sa polupromijenjenim gumama, kada mu nisu sve 4 gume promijenili pa je plesao ko po ledu...) i on je ipak postao prvak... Da je Massa jos mrvicu bolji po meni bi uzeo taj naslov neovisno o pogreskama teama... Ali ovako ostaje evidentno da se ferrari pokakio na svog vozaca... (pardon SFM na izrazima)

Točno to,massa kad mu je bolid savršen vozi odlično,ali kad je bolid malo slabiji nemože izvuč maximum iz njega.
To ovi ostali vozači koje sam nabrojao imaju i zato ih smatram boljima. Smile
[Vrh] Go down
majstor007

majstor007


Broj postova : 3
Join date : 10.01.2009

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimesub sij 10, 2009 5:22 pm

moj glas Alonso...po meninajkompletniji vozac na gridu...vozac kojem PR ne sroci svaku izjavu,kaze sto misli iako si puno puta s tim stvori probleme
dio zasluga sto sam preso u negov tabor lezi u cinjenici da dva pua na stazi uzima prvenstvo Schumiju..ok,ono prvo i nije Michael bio konkurent,al drugo bogami je...stoga,Fernando
[Vrh] Go down
zvjerko

zvjerko


Broj postova : 18
Join date : 07.01.2009

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimened sij 11, 2009 1:43 am

Navijam za team - ne za vozača. Cijenim ih sve i baš zato me ne sputava kritizirati vozača (rijetko) u timu za koji navijam ili braniti onog u konkurentskom timu... pošto ovu anketu smatram navijačkim opredjeljenjem, a ne "tko je najbolji" - ostaje bez mog glasa (ili imaju svi moj glas Very Happy )
[Vrh] Go down
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimened sij 11, 2009 7:12 am

Fernando Alonso kao što se da primjetiti. bounce
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
garx




Broj postova : 4
Join date : 07.01.2009

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 6:49 am

razmisljam slicno kao i zvjerko, s time da sam ipak dao glas kimiju, jer mi je najsimpaticniji.
ali opet, navijam za McM tako da se rijetko kada veselim Kimijevoj pobjedi u zadnje 2 godine...
a daleko od toga da ih sve cijenim...nisam jedan od onih koji misle da je massa los, lewis proizvod marketinga itd...
stovise, jako mi je tuzno procitati takve izjave "nekih"....
[Vrh] Go down
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 12:27 pm

Ja nisam za nikoga glaso niti cu glasat jer nemam posebnog favorita medju vozacima. Cool
[Vrh] Go down
mfire

mfire


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2009
Age : 39
Lokacija : download pa upload

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:33 pm

Ja ih imam 2 koja su mi nekako posebno pri srcu, Kimi - pa to je takav lik, ma ko njega ne voli, u konkurenata je sada ali taj lik mi je baš LIK! lol! i naravno, stvarno vozač koji ima ......... i koji je drzak kada vozi, i svašta još Hamilton!!! king , ma svi su mi fora i posebni na svoj način al ova 2 lika meni su ipak najdraži!
[Vrh] Go down
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:53 pm

Joj..čudo si Laughing

ipak je kimi bolji Razz Very Happy
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
Cool Finn

Cool Finn


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2009
Age : 36

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 12:55 am

Pa za koga ću dat glas, ako ne za KR! Razz
[Vrh] Go down
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 9:33 am

Cool Finn je napisao/la:
Pa za koga ću dat glas, ako ne za KR! Razz

A heikki? Very Happy
[Vrh] Go down
Cool Finn

Cool Finn


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2009
Age : 36

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 9:54 am

Molly je napisao/la:
A heikki? Very Happy
Ah Molly, nemoj da se sad moram gristi zbog odluke! Razz
Kimi je ipak no.1, a Heikki no.2 (zasad), ali dala bih obojici glas da mogu! Smile
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimečet sij 15, 2009 10:40 am

Ja sam dala glas Kimiju (ko bi reka... Very Happy ). Po mom mišljenju on je i dalje najbolji od ponuđenih. Svaka čast Alonsu i Hamiltonu, dakako. Drag mi je i Rosberg, iako mislim da nije na razini ovih vozača.
[Vrh] Go down
Scottish girl

Scottish girl


Broj postova : 6
Join date : 09.01.2009

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 16, 2009 11:10 am

Nakon odlaska DC-a i 15 godina navijanja za njega, mislim da će mi trebati malo više vremena da ponovno nađem nekog koji će me zaokupiti kao DC. Ali s obzirom da sam navijač McLarena, podrška ide Hamiltonu (i Kovalainenu) Smile
[Vrh] Go down
Lorenzo cro

Lorenzo cro


Broj postova : 32
Join date : 07.05.2009
Age : 28
Lokacija : Novska

Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitimesub ruj 26, 2009 5:52 am

Ako ćemo tako, moj najdraži je Felipe Massa trenutno, čini mi se boljim od Kimija, ali čovjek stvarno nema sreće u životu nakon ovog što mu se dogodilo u Mađarskoj. Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše navijačko opredjeljenje?   Vaše navijačko opredjeljenje? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše navijačko opredjeljenje?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: