F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!

Go down 
+10
mfire
goran007
King iCool
frances
MP4don
Nikola
Ćale od Lewisa
ivana.zagreb
-Briatore-
Lucky
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2009 4:07 pm

Ayrton-pa neznam kako ti mislis al meni je zacuđujuce da McLarenovac misli da je Hamilton kriv za Belgiju i Fuji jel to su i najvece kazne njemu izrecene barem one sa najvise prasine. JAsno uz ovu. Ako ti mislis da je tu bio kriv a onda se razilazimo u misljenjima a ako ne onda ne vidim na koje si ti kazne ciljao....
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2009 5:31 pm

Ayrton je napisao/la:
Prijatelju i ja sam Mclarenovac Wink ali zašto nema Kimija u tim problemima sa kaznama tako često, ni kad je Mclaren vozio, zašto nema Heikkia, pa i on vozi za Mclaren, zašto nema evo recimo Masse, ni Alonso nije imao previše kazni, ni Kubice, a Hamilton u svoje dvije godine stalno je u nekim problemima. Je li se ikada upitao zašto Question

Is that 'cause he's black ?
[Vrh] Go down
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimepet tra 03, 2009 5:43 pm

goran007 je napisao/la:
ne znam da li ste procitali Jergovicevu kolumnu...naravno,opet je pokusao zastititi Hamiltona obrazlazuci kako je morao zbog McM-a lagati..no,nema veze...
ispao mi je glup zato sto je Alonsa odmah uvukao u pricu...ko je Jergovic (pa i mi) da smijemo komentirati,a Fernando Alonso ne bi smio...Alonso je covjek koji uvijek kaze sto misli i zasto ne bi i u ovoj prilici...uostalom,vise me zanima njegovo(a vjerujem i vecinu forumasa)nego Jergovicevo misljenje..pa makar se i ne slozio s njim

Meni se sviđa kolumna. Mislim da postavlja stvari točno onakvima kakve jesu. Navijači McLarena, i Lewisa Hamiltona oprostit će mu ovaj ''gaf'' i dalje navijati za njih/njega. S druge strane svi njegovi vječni osporavatelji upravo kako kaže Mladen imat će municiju za daljnje napade na njega, tako je bilo, tako će i biti, Ništa se tu ne može. Ja priznajem, da je Ferrari napravio ovako nešto, ja bi bio prvi koji bi reko da su gamad prevarantska i da opet varaju i blabla...ali jbg, nemogu si pomoć, isto kako vjerujem da si ne mogu pomoć ni oni koji su protivnici McLarena i Lewisa Hamiltona. A što se Alonsa tiče, slažem se da nije lijepo ''stavljati sol na ranu'', ali bože moj, čovjek ima pravo na svoj komentar i to mu nitko ne može zabraniti.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:09 am

Nikola je napisao/la:
Ayrton-pa neznam kako ti mislis al meni je zacuđujuce da McLarenovac misli da je Hamilton kriv za Belgiju i Fuji jel to su i najvece kazne njemu izrecene barem one sa najvise prasine. JAsno uz ovu. Ako ti mislis da je tu bio kriv a onda se razilazimo u misljenjima a ako ne onda ne vidim na koje si ti kazne ciljao....

Zašto bi bilo začuđujuće, ako sam Mclarenovac znači Lewis za mene ne može pogriješiti, ja ne razmišljam na takav način. Lewis je prošle godine pogriješio u Kanadi kao nitko, pogriješio je na VN Francuske, presjekao šikanu i prestigao Vettela, namjerno i svjesno presjekao šikanu u Belgiji, a u Fuiju mislim da je i sam priznao da je naučio lekciju, Kimi ga je prošao čisto ko suza i onda ga je Lewis jednostavno izgurao sa staze. Lewis sam sebe uvaljuje u probleme, nitko mu drugi ne stavlja probleme na leđa nego on sam sebi i ovaj zadnji slučaj pokazuje kako je svjesno išao u nedozvoljeno područje.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:41 am

Cekaj pa jel vratio Kimijuprednost u Belgiji.I namjerno sjekao sikanu? Po kisa nemilice padala on iza njega izgubio i ono malo aerodinamike i jos kisa su ga primorali da sjece sikanu za koju je vratio Kimiju posteno. Gledaj u Fujiu nije dotaknuo Kimija i to je cinjenica. Jel tebi kazna Vettelu opravdana primjerice?
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:44 am

Pogledaj sada lijepo snimku onboard pa vidi je li mogao Lewis nastaviti kroz šikanu u Belgiji, ali neću te pokušati uvjeravati, jer očito imaš svoje zacrtano mišljenje.

Kimija nije dotakao samo zato što je Kimi bio sabran i pobjegao te tako izgubio pošteno osvojenu poziciju. Da je Kimijeva reakcija samo malo kasnila pitao bih te ja šta bi bilo. Lewis je tada bio mnogo sretan što je Kimi bio koncentriran.
[Vrh] Go down
Nikola

Nikola


Broj postova : 57
Join date : 29.03.2009

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:48 am

Ocito je bolje da prekinemo raspravu jel jedan drugog necemo razuvjerit samo kazem da Hamilton nije sigurno najpostenij al bome nije ni prljavac kakvim ga dosta ljudi smatra niti ja zelim reci da je on najnevinij lik među vozacima.
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimesub tra 04, 2009 11:54 am

Nisam rekao ni da je nevin ni da je najveći prljavac, samo kažem da se kloni problema u koje upada mnogo više od ostalih vozača i to mu donosi probleme, ništa drugo. I slažem se ne trebamo se vraćati unazad u prošlost to je iza nas.
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 1:17 am

Jergovića sam nekad poštovao, ali ovo što konstantno radi u zadnje vrijeme, je u najmanju ruku bezobrazno. Tako vrijeđat tuđu inteligenciju, takvim neobjektivnim stavovima i branjenjem svojeg štićenika Hamiltona, mislim da će samo proizvesti kontraefekat. Čovjek je na hrt doveden kao stručnjak, svi ga kroz tv-pretplatu plaćamo, a on se svim silama trudi biti Mclarenov i Hamiltonov PR agenat, uvijek se kao neki iskompleksirani balavac poziva na telefonke pozive i dobra poznanstva (što ne kažem da nije istina, ali zvuči smiješno), uvlači sad i Alonsa u priču izjavom da je ovaj pao na najniže moralne grane na koje jedan vozač F1 uopće može pasti. Teške riječi.
[Vrh] Go down
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 6:09 am

Slash je napisao/la:
Ayrton je napisao/la:
Prijatelju i ja sam Mclarenovac Wink ali zašto nema Kimija u tim problemima sa kaznama tako često, ni kad je Mclaren vozio, zašto nema Heikkia, pa i on vozi za Mclaren, zašto nema evo recimo Masse, ni Alonso nije imao previše kazni, ni Kubice, a Hamilton u svoje dvije godine stalno je u nekim problemima. Je li se ikada upitao zašto Question

Is that 'cause he's black ?

Što je i Schumacher crn ? Very Happy
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitimened tra 05, 2009 1:28 pm

ja jergovičemu kolumu sam svega dva ili tri puta pročital u životu i svaki put se nisam složil sa njime, jer osobno gledam sa drugog kuta. i ono što kaže na hrt-u kad komentira, on samo daje svoje mišljenje, kao što bi ja ili neko frugi dao svoje oko nečega. i niko od nas ne mora prihvatiti ono šta on veli, svako ima pravo na svoje mišljenje, i moje se nemora uvijek poklopiti sa njegovim Smile

kaj se tiče ovih hamiltonovih kazni i njegovih grešaka, po mom ukusu ima ih previše. a kaj se tiče njegovih kazni, neke su bile opravdane a neke nisu. u vezi onog u belgiji, ja tvrdim da nije dovoljno pustio kimija naprijed. a kaj se tiče fujija ne smatram ga potpunim krivcem, više mi je tome kriv hekki nego on.
osobno taj njegov potez ne opravdam, ali da sam ja njegovom mjestu bio isto tako učinio, tako da ga nemogu potpuno kriviti.

a kaj se tiče fia-e i njezinih donošenja kazni, pa mogu reči da nisu baš objektivni u donošenju kazni. tako neču uzimati primjer hamiltona, nego kubicu i vettela prošle utrke. osobno neznam točno za kaj je vettel kažnjen, ali ako je kažnjen radi toga kaj se zakucal u kubicu, onda je kazna potpuno neopravdana. a da je dobio kaznu, radi toga kaj se vozikal sa onakvim bolidom, to bi razmel jer ugrožava sigurnost drugih vozača
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Sponsored content





Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!   Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hamiltonu prijeti izbacivanje iz ovogodišnjeg prvenstva!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pjesma LEWISU HAMILTONU

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: F1 Aktualnosti-
Forum(o)Bir: