F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Eason-ova lista najboljih 50!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimečet oľu 26, 2009 3:43 pm

The 50 greatest Formula One drivers!

Kevin Eason napravio je svoju listu najboljih 50. svih vremena.
Komentari????
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimečet oľu 26, 2009 5:24 pm

Lucky je napisao/la:
Kevin Eason

Ko je to? (ili ispadam skroz neupućena s ovim pitanjem? Smile )

I da, ne pronalazim lisu na pom linku, samo ono na slikicama...(sad opet pitanje: jesam li čorava? okulist kaže da nisam Smile )
[Vrh] Go down
Cool Finn

Cool Finn


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2009
Age : 36

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 3:11 am

A gdje je Kimi? Very Happy
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 3:25 am

Cool Finn je napisao/la:
A gdje je Kimi? Very Happy

Tu je,na 13. mjestu Very Happy
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Cool Finn

Cool Finn


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2009
Age : 36

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 3:26 am

Lucky je napisao/la:

Tu je,na 13. mjestu Very Happy

Oookej...izgleda da ja moram kod okuliste! Laughing
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 3:30 am

Cool Finn je napisao/la:
Lucky je napisao/la:

Tu je,na 13. mjestu Very Happy

Oookej...izgleda da ja moram kod okuliste! Laughing

Kad otvorite stranicu,skrolajte malo prema dolje i vidjet će te linkove gdje je ta lista koja je podjeljenja u pet dijelova Wink
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
Cool Finn

Cool Finn


Broj postova : 17
Join date : 14.01.2009
Age : 36

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 3:32 am

Lucky je napisao/la:

Kad otvorite stranicu,skrolajte malo prema dolje i vidjet će te linkove gdje je ta lista koja je podjeljenja u pet dijelova Wink

Ma ja sam odmah to skužila, ali sam izgleda prebrzo tu listu pregledala, pa nisam Kimija primjetila! Very Happy
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 3:44 am

frances je napisao/la:

Ko je to? (ili ispadam skroz neupućena s ovim pitanjem? Smile )

Kevin Eason
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimened oľu 29, 2009 9:38 am

@Lucky: hvala
[Vrh] Go down
goran007

goran007


Broj postova : 19
Join date : 11.01.2009
Age : 42

Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitimečet tra 30, 2009 8:05 am

vec sam jednom krenuo prokomentirati ovu listu,al sam odustao zbog ni sam ne znam cega!
proje svega,zelim naglasiti da se s njom bas i ne slazem,ali postujem svako misljenje iza kojeg stoje neki argumenti...vise cijenim ljude s drugacijim,nego bez misljenja Exclamation
osvrnut ce se na prvu desetpricu,necu komentirati sve
1.Senna-unatoc tome kaj sam odrastao na njegovim voznjama,i danas kad razmislim s neke distance,uvjeren sam da nije postojao vozac koji ga je mogao pobjedit u jednakom bolidu...on nije vozio formulu,on ju je zivio...kao sto su znali naglasiti-:"i njegova posvecenost sportu uci ce u legendu"...mogao bi nabrojatsvasta...od rekorda u Monte Carlu,preko Donnigtona 93,legendarne Suzuke 89,jurnjave s Mansellom u M.C-u 92,pobjede 91 u Brazilu s pokvarenim mjenjacem..ma svasta
2.Fangio...o njemu nazalost znam samo ono sto sam sitno pogledao po raznim isjecima i o tome sto su za njega govorili...definitivno su mo reference to da je osvojio 5 prvenstava u vrijeme kad je izlijetanje sa staze cesto znacilo i smrt ili tesku ozljedu...tesko je to usporedit s modernim vremenima F1...on je na vrhuncu slave bio s 40 i nesto,sto danasnji vozaci s obzirom na napore kojima su izlozeni ipak ne bi mogli...stoga,dajem mu drugo mjesto,ali tesko je to usporedivat...zanimljivost,bio je Sennin idol...
3-4.Clark-Schumi...tu se ne mogu odluciti...po onome kaj sam o Clarku procitao puno mi je ko vozac drazi...brz,beskompromisan,iako sam naisao i na misljenja poput Surteesovog koji kaze da je Clark bio tigar samo onda dok drugi nisu imali zube za ujedanje...uglavnom,kao vozac mi je simpaticniji i dajem mu malu (mozda nepravednu)prednost pred Michaelom
Schumacher-o tome je proliveno tinte i tinte...moje osobno misljenje je da uz to sto je bio zbilja odlican,da je bio i u pravo vrijeme na pravom mjestu...Imola 94 prekrojila je F1 u svakom pogledu i to ne samo na stazi(ima odlicna kolumna Jergovica o tome)...94 u "poluilegalnom",tj.po mom,a i vecine strucnjaak ileganom Bennetonu uzima na kontroverzan nacin svoj prvi naslov,dok drugi uzima cisto...treba naglasiti da prave konkurencije nije imao...Hill je bio jedan posve limitiran vozac kojem je samo snaga Williamsa dala neku poziciju unutar F1...Mika u to vrijeme nije imao bolid i put prema naslovu bio je zajamcen...u Ferrariju se s Michaelom stvorila jaka osovina(Sch-Brown-Todt-Tombazis i dr.)te suvereno vlada F1...naravno,bilo je i slucajeva poput 2003.g kad je malo zaskripilo odmah se FIA ukljucila(citaj USA-e godine)
no,sve u svemu,odlican vozac,stroj za pobjede i unatoc tome sto je cesto vozio ili suverene bolide ili ravnopravne najboljima,podatak o 92 pobjede ipak puno govori...
5.Prost-fenomenalan vozac koji je donekle imao nesrecu sto mu se na putu nasao Senna...njihova borba obiljezila je jedno,po mnogima i najbolje vrijeme F1..unatoc tome sto je bio stvarno odlican moje je misljenje da je dva naslova dobio zato sto je Francuz...jedan 1989 poklonom sunarodnjaka Balestrea(suzuka),te 1993 zbog Renaulta...znalo se da s tim bolidom gotovo svaki vozac na gridu moze do naslova,pa su ga u Renaultu ipak odlucili dati sunarodnjaku...kad pogledam kaj mu je te 93 Senna radio u slabom McM-u,zbilja ne vidim kak bi mu se Prost suprotstavio u istovjetnom autu...no rijec je zbilja o velikom vozacu,te ta petorica po meni ipak za nijansu odskacu od ostatka drustva
o Miki imam dobro,ali ipak ne tako visoko misljenje,iako to da ga sami vozaci svrstavaju jako visoko ne bi smjeli zanemariti...i Piquet,Mansell,Lauda jos neki su mi ipak malu stepenicu nize od ove petorke...
Fernanda,Kimija,Massu,Hamiltona i ove danasnje necu komentirati jer oni svoje karijere nisu zavrsili i one jos mogu u svim smjerovima..stoga,nek nam pruze spektak na stazi i nadam se da jos dosta dugo nece na ove liste
[Vrh] Go down
Sponsored content





Eason-ova lista najboljih 50! Empty
PostajNaslov: Re: Eason-ova lista najboljih 50!   Eason-ova lista najboljih 50! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Eason-ova lista najboljih 50!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Formula 1 :: Povijest-
Forum(o)Bir: