F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Avatari

Go down 
+10
Veky
GirL
Lucky
hamiltongirl
Ayrton
frances
Ante sexy
Ćale od Lewisa
kenny
tex
14 posters
Autor/icaPoruka
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Avatari Empty
PostajNaslov: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 6:49 am

pa ljudi, recite zašto imate baš taj avtar kojeg imate, koji su njemu razlozi i zašto baš taj avtar ima prednost prema drugima i tako dalje i dalje

pa kako sam ja otvorio ovu temu, pa da započnem Cool

oni koji me znaju, znaju da za avtar koristim svoju sliku i to od pamtivijeka. prošli avtar je bio sa drugog skupa ovdje u špa ili ti texaški jahač

ali kako mijenjam image svoj kao i majce, pa tako nova slika sa novim imageom pa tako Cool
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
kenny
Moderator
kenny


Broj postova : 185
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : Beli Manastir

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 6:53 am

Tražio sam neke slike na netu i naletio na ovu, svidila mi se i metio sam ju.
[Vrh] Go down
http://www.pticica.com/korisnici/Kenny-bm
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 7:37 am

Zbog, po meni jedan od najboljih vozača današnjice, zbog tog što navijam za njega i zbog tog što je trenutno prvak je zaslužio bit u mom avataru Avatari 714137
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
Ante sexy
Najsexi forumaš
Ante sexy


Broj postova : 84
Join date : 11.01.2009
Age : 33

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 8:59 am

Zato sto bolid izgleda bas jebozovno na ovom avataru i schumijeva sexy rukica u zraku i to mu je zadnja pobjeda u karijeri
[Vrh] Go down
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 11:27 am

vidjevši ovu temu, odlučih promjeniti avatar. htjedoh stavit sebe, al naletih na ovu slikicu...
to je moje zimsko umjetničko djelo: upaljač u kavi (ljetna verzija je u vodi)
[Vrh] Go down
Ayrton
Admin
Ayrton


Broj postova : 300
Join date : 02.01.2009
Age : 43
Lokacija : Mostar

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 11:47 am

Moj avatar sve sam za sebe kaže. Za mene je Ayrton uzor, on mi je najdraži vozač oduvijek bio, ali imao sam još favorit vozača, kao što mi je sada Kimi.

No ono što čini razliku između Ayrtona i ostalih jeste njegov pogled na život i dok je bio živ, njegov privatni život, ono čime se bavio kad nije sjedio u bolidu Formule 1.

Iz svijeta glamura i luksuza odlazio je na mirna mjesta i u svoj rodni Brazil, brinuo se za siromašne, ali ne na taj način da svatko zna što on radi, nije to oglašavao na sva zvona, nego je tiho i marljivo radio. Nije donirao pare, pa kazao eto ja sam pomogao, a pun je ko brod.

Svaka čast tko i to napravi, ali njega to nije zadovoljavalo, jer je znao u kakvom okruženju žive Brazilska djeca i općenito jako velik dio Brazilaca. On nije želio dati pare i reći, eto napravio sam dobro djelo, on je osnovao fondaciju za pomaganje siromašnima, a ta ista fondacija i dan danas postoji i jako je velika i uspješna.

Njegov način razmišljanja i pogled na život za mene ja fascinantan. Imao je sve u životu, ali je smatrao da je to Božji dar, a ne samo uspjeh ostvaren vlastitim snagama. Rodio se kao bogat i bio je svjestan da je sretan u životu zbog toga, ali je razmišljao na taj način da tu istu sreću mora podijeliti sa drugima, da je svaki bogat čovjek poslan da pomogne siromašnima, a ne samo da sjedne i uživa.

Nije se bojao govoriti o Bogu i vjeru u svijetu gdje je to nezamislivo, svijetu novca i slavnih ljudi, to mu je u njegovoj karijeri donijelo i određenih problema i podrugljivih komentara na njegov račun, ali on nije mario za to, jer je znao što su prave ljudske vrijednosti. Danas se može slobodno reći da mu je Bog uzvratio na takav način da se njegovo ime kod svakoga izgovara sa strahopoštovanjem, volio ga ili ne volio, ali kad kažeš Ayrton Senna svatko ima respekt.

On nije živio za sebe, on je živio za druge.

I to je moj avatar, ovo što sam napisao (a može se još toga napisati), sve to stane u ovu sliku. Ayrton sjedi onako zamisljeno, razmislja kao i uvijek, prije nego što uradi prvo dobro razmotri.

I pogled na slici ima simboliku, ne gleda prema naprijed i ne smiješi se kamerama, nego gleda tamo gdje drugi ne gledaju, vidi i osjeti što svijetu nedostaje i dao je sve od sebe dok je bio živ da pomogne koliko on može.
[Vrh] Go down
hamiltongirl

hamiltongirl


Broj postova : 27
Join date : 25.01.2009
Age : 34
Lokacija : Velika Gorica

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 11:58 am

ja imam pticu trkacicu jer voli brzine ko i ja i zato jer mi je bas presexy..hehe
beep beep
[Vrh] Go down
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 1:45 pm

Za moj avatar ne treba objašnjenje Very Happy

@Tex vidim da si lulu pustio u proizvodnju i jedva čekam da te uživo vidim s njom Smile
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 1:58 pm

Moj avatar prikazuje za koga navijam, prikazuje za mene kralja nad kraljevima Smile
Osim toga iz njega zrače moć, snaga, pobjeda.
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 2:07 pm

Lucky je napisao/la:
@Tex vidim da si lulu pustio u proizvodnju i jedva čekam da te uživo vidim s njom Smile

pa još uvije se testira, al kad su spreman da vidiš to testiranje samo javi, rado ču testirati za publiku Cool

@ayrton: baš si se raspisal Cool samo da velim, moja prva F1 utrka je bila pogibija Ayrtona u imoli na dan rada. ta utrka, taj događaj mi je jako ostal u pamčenju, isto tako i ono izbacivanje hilla od strane schumachera, to su moji prvi trenuci F1 kojih se sječam. možda sam gledal i ranije ali se toga ne sječam Very Happy ali za sennu sam proveo dosta vremena u istraživanju o nemu, pogledao dosta njegovih utrka, pogledao sva tri filma o njemu, i mogu reći da je on bio poseban i jedan jedini. bio je nešto posebno, mali zeleni u crnom kovčegu za pogreb Cool najbolja mi je scena kad vidim žutu kacigu u crnom bolidu a sve oko njega je natopljeno, od takvih slika me srce para i žalim što nisam rođen kojih 10 god ranije afro
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Veky

Veky


Broj postova : 34
Join date : 25.01.2009
Age : 35
Lokacija : Pula/Zagreb

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepon vel 09, 2009 3:18 pm

Ja mislim da moj avatar govori dovoljno sam za sebe Smile)))
[Vrh] Go down
FICHO

FICHO


Broj postova : 40
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Lokacija : Zagreb

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimeuto vel 10, 2009 7:15 am

Zadnja verzija Schumacherove kacige u F1 karijeri. Eternal Cool
[Vrh] Go down
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimečet vel 12, 2009 4:47 pm

moj avatar se zove "teta u crnom"

hmmm da se zna ako nosim crnjavu to ne znači da sam potajno član/fan mcm Laughing
[Vrh] Go down
Schumy_g

Schumy_g


Broj postova : 69
Join date : 07.01.2009
Age : 36
Lokacija : Tamo negdje

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:46 am

Eh moj avatar, sta o njmu rec propeti konjic najbolji logo svih vremena za najbolju momcad svih vremena eto zasto je moj avatar bas taj Razz
[Vrh] Go down
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:01 pm

Fernando u avataru...jedino od avatara što sam imala na komp prilikom registracije. Za sad ostaje dok ne smislim nešto bolje
[Vrh] Go down
ivana.zagreb

ivana.zagreb


Broj postova : 51
Join date : 19.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zagreb

Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitimened vel 15, 2009 8:46 am

evo promjenila avatar
neki prigodni Laughing

moj najdraži ferrari Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avatari Empty
PostajNaslov: Re: Avatari   Avatari Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Avatari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje-
Forum(o)Bir: