F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Next-gen gaming (PS3, X360, PC)

Go down 
+6
Ćale od Lewisa
tex
Maestro
Night Rider
Raikkonen
-Briatore-
10 posters
Autor/icaPoruka
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimepet vel 06, 2009 11:52 am

Iako vidim da postoji tema o simulacijama vožnje, otvorio bih temu posvećenu gamerima.
Vlasnika sam playstationa 3 od drugog dana prodaje u Hrvatskoj, dakle od 24.03.2007.
Prije njega sam imao PS2, sad da ne navodim PC, PSone, pa sve do Commodore-a 64 iz 1986, kad sam bio u 6. razredu osnovne.
Gaming smatram svojim hobijem, i iako sam u 35-oj godini, u tjednu se možda dogodi dan, maksimalno dva da ne upalim svoj PS3.
Igra radi koje sam i kupio stroj je Formula One Championship Edition, ekskluziva za Playstation, što će reći da je nema ni na jednoj platformi osim PS3.
Next-gen gaming (PS3, X360, PC) F1-ce-amend-2

Ove godine izlazi F1 World Championship 2009, na svim platformama i iščekujem je sa velikim nestrpljenjem. Izdavač je Codemasters.

Od ostalih igara koje imam (neke u kolekciji, neke u prolazu) su PES 2009, Assassin's Creed, GTA IV, Fallout 3, Resistance 2.
To je to zasada, ajde ako ima kakav gamer ovdje, neka napiše riječ, dvije...
[Vrh] Go down
Raikkonen

Raikkonen


Broj postova : 17
Join date : 06.01.2009
Age : 28

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimepet vel 06, 2009 12:46 pm

e kad bi trebala u ovoj godini izać formula,krajem ili negdje sredinom godine?
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimepet vel 06, 2009 2:05 pm

Nema još potvrđenog datuma. F1 igre su u pravilu izlazile sredinom godine, tamo negdje 7, 8 mjesec...nadam se da će i ova tako.
[Vrh] Go down
Night Rider

Night Rider


Broj postova : 48
Join date : 06.01.2009
Age : 30
Lokacija : Slavonski Brod

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 1:44 am

Tooo! Napokon će biti F1 i za PC. Inače, prodao sam PS3 prije mjesec dana i kupio novi kompjutor. Jedva čekam! Very Happy


Codemasters now have the rights to develop a series of Formula One games across multiple platforms and multiple years. "Formula One 2009 / F1 - The Game" is an un-official name for the first game in the series which will be released sometime during 2009. Following the acquisition of the Sega Racing Studio, there are now 350 people working on the Formula One project. PC owners will be happy to know that the game has officially been confirmed for the PC as well as consoles. According to Codemasters the game will be aimed at both simulation fans as well as those new to the genre and the American market.

Ovo mi je uljepšalo dan! Very Happy
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 2:36 am

Ok, igrate F1 i simulacije vožnje...ak netko igra nešto drugo neka slobodno posta.
Ja bih preporušio odličan FPS koji sam nedavno odigrao, BioShock.
Doduše igra je za X360 i PC izašla još 2007, ali je PS3 verzija izašla u listopadu 2008.
Bolesna atmosfera, ali odlična igra.
[Vrh] Go down
Night Rider

Night Rider


Broj postova : 48
Join date : 06.01.2009
Age : 30
Lokacija : Slavonski Brod

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 2:45 am

CoD - World at War
Jutros sam baš prešao igru na normal. Ne mogu igrat online, jer treba imati orginal CD.


Medieval II Total War
Odlična strategija. Meni jedna od najboljih.
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 3:44 am

Kažu da je CoD 4 puno bolji od CoD WaW-a.
To si bum nabavil, ali kažu kratka single-player kampanja, 5-10 sati...nisam ljubitelj onlinea...
[Vrh] Go down
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 6:14 am

-Briatore- je napisao/la:
Kažu da je CoD 4 puno bolji od CoD WaW-a.
To si bum nabavil, ali kažu kratka single-player kampanja, 5-10 sati...nisam ljubitelj onlinea...


Slažem se. Ja sam prešao neki dan Call Of Duty 4 i igra je fantazija, samo što kampanja traje kratko kao što si rekao. Ja igru instalirao u 12:30h i istoga dana ju prešao u 20:00h. Nisam ustajao sa kompa dok je nisam prešao. jbg freak. Imam i World At War, ali puno mi je Modern Warfare (4) bolji.
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
Raikkonen

Raikkonen


Broj postova : 17
Join date : 06.01.2009
Age : 28

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 7:38 am

ja igram gtr evolution,igram ju na volanu,dosta je realna i ZAAAAKON JEE
[Vrh] Go down
Maestro
Sakupljač kuna
Maestro


Broj postova : 117
Join date : 11.01.2009
Age : 37
Lokacija : Čapljina City

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 8:34 am

Ja trenutno prelazim simulaciju GTR2 također s volanom i papučicama. Odlična igra i da imamo reputaciju na forumu, svu bih je dao "ćaletu od Lewisa"!!!
[Vrh] Go down
http://www.f1-live.com/
Night Rider

Night Rider


Broj postova : 48
Join date : 06.01.2009
Age : 30
Lokacija : Slavonski Brod

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 10:07 am

Meni CoD WaW pre*eben. Najjače mi je kad lete dijelovi tijela i kad vojnici ostaju bez udova (malo bolesno Smile ). CoD 4 sam igrao samo online u igraonici. Sviđa mi se veliki izbor oružja.
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:25 pm

ja igram samo tmf, arkadna vožnja, ali je jedino dobro u njoj kaj se vozi preko neta i to je jedino dobro

ineće znam igrati tu i tamo f1 chalenge sezonu 99, ali jako rijetko sad

ineće, u zadnje dvije godine igram gt4 i sad sam na kojih 95 posto igra, još moram odvozit formulu do kraja i to bi bilo sve Smile
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub vel 07, 2009 3:34 pm

Od svih navedenih igri u postovima sve sam probao igrat, neke su mi se više svidjele neke manje. Evo da krenem od ove F1 što će izaći uskoro na svim platformama. Pošto je preuzima Codemasters mislim da fizika voženje neće biti toliko dobra koliko grafika. Od 'Codemasters' sam igrao puno igri, od Toca3, Colin Mcrae Rally(1,2,3,4,5, Dirt), Race driver GRID... pa neznam šta sve još. Colin Mcrae ima nešto jako malo od fizike i simulacije ali uglavnom prelako je za vožnju, Toca3 je dosta ok igra i ima puno žanrova vožnje ali ima nekih sitnica koje pokvare ugođaj kao što je običan Clio kup brži od kupa 'Clio V6', DTM je jedino u toj igri što mi se svidjelo. Race Driver GRID kao i Colin Mcrae DIRT je sve u blještavilu. Nevidiš ni koji auto voziš od silnog blještavila koje nemožeš u postavkama nikako do kraja isključiti (izgubiš oči gledajući). Nadam se da novu formulu neće napravit s takvom grafikom jer što je pretjerano je pretjerano.
Idemo dalje 'Briatore' je spomenuo Bioschok, jako dobra igra (snima se film prema igri nadam se da će bit ok!) Al ako ćemo o pucačinama 'Half-life' mi je najbolja od svih i svi njegovi nastavci i ekspanzije (1,2,episode1, episode2, blue shift, opossing force). Jedinica je izašla '98 i u svjet igara je donijela preokret i novu dimenziju igranja, do tad je bila ista fora više manje u svim igrama (za otvorit vrata ili preć level treba ti žuti ključ, za ovo ono pronađi to itd... kao što su quake, doom itd... ili je samo trčanje naprijed i ubijanje kao wolfestain) al Half-life je bilo nešto sasvim drugačije, fizika, oružja, inteligenicja neprijatelja, razišljanje i logična rješenja u kriznim situacijama i prelaženju levela sve me to fascinira i dan danas iako ima igra 10godina(prešo sam je 4 puta i željno iščekujem remake prvog djela u novoj grafici koji će izać ove godine pod nazivom 'Half-life black mesa' to će bit 5-ti put da ga prelazim) za dvojku da ni ne pričam ona je priča za sebe.
Još bi spomenuo Mafiu, igra nad igrama, fizika vožnje, realnost ma sve je predobro. Prvi put da sam naletio na igru gdje i protivnik može tebe ubit s 3 metka a ne samo ti njega. Al i priča i sve u igri je predobro napravljeno jedva čekam dvojku.
Tex je spomenuo GT4, dobra je igra al kad bi se sva pomagala vožnje mogla pogasit bila bi još bolja. Čitao sam da će u konačnici GT5 imat 1300 automobila i moguće je uključit totalnu simulaciju vožnje al onda je potreban volan i papučice i mnogo mnogo prakse... a napravit će igru tako da se može skinut i ubacit u igru auto koji god poželiš s njihove stranice. Malo sam se raspiso al kad su igre u pitanju moram Very Happy
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
red_devil

red_devil


Broj postova : 9
Join date : 14.01.2009
Lokacija : Grad Slučaj!

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimened vel 08, 2009 6:20 am

Igra koja mi je uvijek na kompu je rFactor i RFT mod (2008. sezona).
Trenutno se zabavljam sa CoD4. To sam prešao čim je izašao krajem 2007., pa eto sad mi se opet igra Razz
Novi nastavak CoD-a mi ne radi, valjda imam krivi krek Laughing Far Cry 2 mi je super igra. Prešao sam 50% i Windowsi mi se pokvarili i sad mi se ne da ponovno prelaziti.
Neke novije igre nisam ni igrao, jer su samo prerađevine sa konzola, pa su prezahtjevne za komp...
[Vrh] Go down
http://www.octeamcroatia.com
GirL

GirL


Broj postova : 80
Join date : 06.01.2009
Age : 32
Lokacija : Rijeka

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimened vel 08, 2009 10:45 am

ja imam cod 5 i radi mi, al neda se to meni Razz nije gušt kad nema utrkivanja.
volim nfs carbon, ostali nfs-i su mi razočaranje, pogotovo ovaj novi.
Na kompu imam uvijek instaliran f1 challenge 07' Smile
[Vrh] Go down
http://formula1fans.stationforum.com/forum.htm
Ćale od Lewisa

Ćale od Lewisa


Broj postova : 141
Join date : 15.01.2009
Lokacija : Rijeka

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimened vel 08, 2009 2:00 pm

Maestro je napisao/la:
Ja trenutno prelazim simulaciju GTR2 također s volanom i papučicama. Odlična igra i da imamo reputaciju na forumu, svu bih je dao "ćaletu od Lewisa"!!!
Netrebaš mi se zahvaljivat Maestro, sve što mogu ću rado podijelit s ostalima. To najviše radim nebi li se okupila ekipa za online utrku. Ne mora to bit GTR2 neka je i neka druga igra samo da se igra. A inače SimBIm ima još dobrih simulacija osim GTR2, trebaš probat GTR Evolution i ako nisi BMW M3 Challange kojeg možeš skinut s službene stranice BMW-a link ovdje ljevo gore gdje piše BMW M3 Coupe klikni i vidjet ćeš na dnu igricu za skinut. Igra je zbilja realna i pokazuje prave performanse i zvuk novog M3-a.
Next-gen gaming (PS3, X360, PC) BMW_M3_Challenge001
čito sam negdje čak da BMW nagrađuje najboljeg vozača igrice, koji napravi najbolje vrijeme na Nurburgring GP.
[Vrh] Go down
http://simracehr.blogspot.com/
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimened vel 08, 2009 2:26 pm

Ćale od Lewisa je napisao/la:

čito sam negdje čak da BMW nagrađuje najboljeg vozača igrice, koji napravi najbolje vrijeme na Nurburgring GP.

Jel možda znaš koje je vrijeme trenutno najbolje Surprised
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimepon vel 09, 2009 2:19 am

Ćale od Lewisa je napisao/la:
Tex je spomenuo GT4, dobra je igra al kad bi se sva pomagala vožnje mogla pogasit bila bi još bolja. Čitao sam da će u konačnici GT5 imat 1300 automobila i moguće je uključit totalnu simulaciju vožnje al onda je potreban volan i papučice i mnogo mnogo prakse... a napravit će igru tako da se može skinut i ubacit u igru auto koji god poželiš s njihove stranice.

ja sam veliki poklonik gran turisma, igram ju od jedinice i svaku sam prošao. malo mi je trebalo duže vremena da prođem i 4 al ide polako. igram kad stignem, kad ulovim kojih sat dva u tjednu zadovoljan sam.
inaće, jako sam razočarana ntf-om. očeivanja su bila velika, a razočaranje još veće kad sam pokušao igrati svaki nastavak. osobno nije mi nešto.
a kako sam ja ipak konzulaš, pa tako više volim igra na konzolama, jedine prave igre što se tiče vožnje po meni su bile f1 1999. u toj igri mi se događalo da je izšao i sc na stazu, što nije slučaj niti u jednoj drugoj igri. nadalje igral tocu u par navrata, i jako sam zadovoljan sa njome, dosta dobra igra. naravno, colly se vrtil isto, ali colly 2 je možda najbolja igra što se tiče rally ikad na svijetu.

jesam li kaj zabil scratch mislim da nisam geek to su igre koje sam najviše igral kaj se tiče vožnje i koje su mi ostale u pamćenju kao odlične.

i pokušal sam igrati gtr2, ali kako se to vrti na laptopu, baš mi nije nešto išlo, pa tako sam jako brzo odustal.
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
red_devil

red_devil


Broj postova : 9
Join date : 14.01.2009
Lokacija : Grad Slučaj!

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimepet vel 13, 2009 10:27 am

Izašao je F.E.A.R. 2...

Za sat-dva dojmovi i screenovi Wink
[Vrh] Go down
http://www.octeamcroatia.com
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub oľu 21, 2009 2:35 am

Nešto su ti dugi tih sat-dva... Laughing

Nego samo da kažem da igram Far Cry 2 i da je meni igra fantastična i da ju mogu svakom preporučiti...
[Vrh] Go down
-Briatore-

-Briatore-


Broj postova : 25
Join date : 13.01.2009

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimečet tra 02, 2009 2:37 pm

Nabavio se Resident Evil 5...sjajna igra i budi stare uspomene sa PSone.
[Vrh] Go down
Lorenzo cro

Lorenzo cro


Broj postova : 32
Join date : 07.05.2009
Age : 28
Lokacija : Novska

Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitimesub ruj 26, 2009 5:29 am

Za mene je Playstation 3 (kojeg nemam, a strašno bi ga volio imat) i Gran Turismo zakon, nema bolje simulacije vožnje po meni od Gran Turisma na konzolama a možda i na PC-u Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Empty
PostajNaslov: Re: Next-gen gaming (PS3, X360, PC)   Next-gen gaming (PS3, X360, PC) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Next-gen gaming (PS3, X360, PC)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje-
Forum(o)Bir: