F1 Fan Club Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
F1 Fan Club Hrvatska


 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Recepti

Go down 
+2
Molly
Slash
6 posters
Autor/icaPoruka
Slash
Moderator
Slash


Broj postova : 101
Join date : 06.01.2009
Lokacija : Zagreb grad

Recepti Empty
PostajNaslov: Recepti   Recepti Icon_minitimepet vel 06, 2009 9:40 am

U ovu temu stavljajte recepte vaših omiljenih jela, predjela, deserta, kolača i svega ostalog šta volite jesti i znate napraviti.
Evo ja ću staviti jedino jelo koje znam napraviti.

Kruh s paštetom
Sastojci: kruh, pašteta
Postupak: Odrezati šnitu kruha, uzeti paštetu, te ju namazati na jednu stranu šnite odrezanog kruha. Po volji začiniti tabascom. Laughing
[Vrh] Go down
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepet vel 06, 2009 9:50 am

Hehehe...predobro Slash Laughing

Inače, sviđa mi se tema. Nisam nešto vješta u kuhanju, Lucky uvijek mora uskočit kad nešto radim. Sad sam na poslu pa nemam recepte kod sebe, al evo jedan iz glave:

SALATA S TUNJEVINOM

Sastojci:

tjestenina, najbolje pužići ili frkanci
majoneza
1 crvena paprika
1 rajčica
1 konzerva tune
pola konzerve kukuruza šećerca
malo soli
malo papra

Sve samo promješate i to je to. Naravno skuhate tijesto prije toga, papriku i rajčicu narežete na kockice.

Preeeefino Very Happy jel da dragi? Wink
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:49 am

najfinije jelo koje sam nazvao "pod 45"

potrebni sastojci:
fleka špeka
1 par suhih kobasa
1 glavica luka
1 suhi jezik
1 kruh
1 litra vina
1 litra mineralne vode

prvo se dobro nabrusi noš (jako potrebno), zatim se uzme daska za rezanje i prvo se uzme fleka špeka i stavi se na dasku. počne se špek rezati na tanke šnite po širini, po želji, a zatim se od tih šnita izrežu rezansci. kada je taj postupak gotov, narezani špek se stavi sastrane, na neki tanjur ili tacu. zatim se uzme suhi jezik i njega se isto nareže na tanke šnite, kao i špek. po volji rezati, i kad je gotovo narezani jezik se stavi pored špeka. zatim se uzme pol para kobasa, oguli se i stavi se na tacnu. zatim se nož pomakne za otklon od 45 stupnjeva od središnje osi od kobasice i počinje se rezati tanke šnite. tako cijelu kobasicu. kad je to gotovo, narezana kobasica se pridruži jeziku i špeku. zatim se uzme glavica luka, prereže se i oguli od vlastite olupine. zatim se luk nareže na šnite, veličine po želji. kada je sve gotovo, sada dolazi najvažniji i najosjtljiviji dio pripremenja jela. uzme se prazna čaša od 2 decilitra, u nju se utoči 1,5 decilitra vina, niti kap više niti kap manje, i onda se unutra utoči mineralna voda, skroz do vrha čaše. i tako servirano može se početi jesti

dobartek Recepti 753358 Recepti 305249 Recepti 759689
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Lucky
Admin
Lucky


Broj postova : 323
Join date : 02.01.2009
Lokacija : Pored Molly :)

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepet vel 06, 2009 2:01 pm

Slash svaka čast na temi i receptu(umiro sam od smijeha),ali tex je razvalio post Recepti 398561 Recepti 448456

Evo jedan moj:

Puding

Dođete u trgovinu i kupite puding.Na blagajni ga platite 3 kune i 75 lipa(sve zavisi od prizovođača).Po dolasku u vašu kuću ili stan otvarate ga laganim potezom ruke.Uzmite žlicu i pojedite ga prije nego vam ga otme netko od rodbine(brat,sestra,mama,tata ili cura ko u mom slučaju).
Evo konkretnog primjera:

Recepti I341995_IMG1168
[Vrh] Go down
https://mclaren-fan-club-hr.forumcroatian.com
frances

frances


Broj postova : 76
Join date : 14.01.2009
Age : 36
Lokacija : Ma/Zg

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepet vel 06, 2009 8:56 pm

Moj specijalitet: manistra s bilo čime iz frižidera

Skuhate manistru (olitiga tjesteninu) po želji (pužiči vakvi-nakvi...., 10 minuta, 20 minuta...). kad je gotova (po talijanskom receptu) smješate jedno jaje da se sve to poveže. Zatim otvorire vaš frižider...i ako ustanovita da nema ništa...varate se!!! sve se da upotrijebit. Dakle, svaki mliječni proizvod: sir nekakav trvri, sir razmativi, vrhnje,... šta god stigneš ubaciš unutra. ukoliko imaš nekakvog špeka i to narežeš na sitne komadiće ubaciš. čak i nekakvo povrće na sitno narezano je dobrodošlo. ko začin preporučam vegetu. staviš to sve koji minut na laganu vartu i ta-dam. ručak iz snova.

p.s. ukoliko nemate ništa od navedenog stavite bila šta. opet dobro
[Vrh] Go down
kenny
Moderator
kenny


Broj postova : 185
Join date : 07.01.2009
Age : 35
Lokacija : Beli Manastir

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimesub vel 07, 2009 5:54 am

Pizza.

Uzmete telefon, nazovete piceriju, kada se javi teta naručite picu koju želite, čekate da vam dovezu picu, to ćete najbolje znati kada čujete zvono od vaše kuće ili vašeg stana, otvorite vrata, uzmete picu, pogledate jel dobra, platite ju, zatvorite vrata, odete u dnevni boravak, kuhinju ili gdje želite jest, otvorite ju, metnete komad u usta, zagrizete, žvaćete koliko želite i onda progutate i taj proces ponavljate sve dok ju ne pojedete.
[Vrh] Go down
http://www.pticica.com/korisnici/Kenny-bm
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepon vel 09, 2009 11:14 am

hehe..jeste ludi.Tipično muški recepti Laughing
[Vrh] Go down
tex
Glavni mehaničar foruma
tex


Broj postova : 437
Join date : 07.01.2009
Age : 38
Lokacija : Zlatar

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepon vel 09, 2009 2:19 pm

Molly je napisao/la:
hehe..jeste ludi.Tipično muški recepti Laughing

imam ja jedan recept, koji je gurmanski i nema takvog nigdje na svijetu jer je samo moj. sad baš ne stignem, ali sutra ga nabacim, možda se bude svidio nekome tko voli jako začinjenu hranu, a nemora biti ljut, makar ja bi stavio chillija u kolač kako volim ljutu hranu Very Happy
[Vrh] Go down
http://tex-silvestar-stahan.blog.hr/
Molly
Moderatorica
Molly


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2009
Age : 38
Lokacija : pored Lucky-a:)

Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:08 pm

Onda moraš probati, ako već nisi, Milku Fire...čokolada s chilijem Very Happy Prefina je, nije jako ljuta.
Budemo dofurali jednu na kavu sljedeću Wink Lucky i ja ju obožavamo Surprised
[Vrh] Go down
Sponsored content





Recepti Empty
PostajNaslov: Re: Recepti   Recepti Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Recepti
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
F1 Fan Club Hrvatska :: Ostalo :: Brbljanje-
Forum(o)Bir: